4c klasė (2016-2017)

2016-2017 m. m. 

4c klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

 

2014-2016 m.

3c kl. mokinių išvykų, renginių, varžybų akimirkosRuduo

 • Mokslo metų pradžios šventė
 • Sporto šventė
 • Sigutės Ach parodos lankymas
 • Spektaklio stebėjimas
 • Košės diena
 • Klasės bendruomenės ekskursija į Kelmės dvarą
 • Projektas ,,Linksmieji penktadieniai“
 • Projektas ,,Sportuoju aš ir mano šeima“

Žiema

 • Kalėdinis spektaklis pirmokėliams
 • Kalėdinis laikotarpis
 • Dramos teatre
 • Metų knyga
 • Užgavėnės
 • Vasario 16-oji

Pavasaris

 • Pieno programa
 • Kaziuko mugė
 • Projektas ,,Būk sveikas, pavasari!“
 • Ekskursija į Latviją. Tervetėje

* * * * *

Kalėdinė popietė „Kalėdos, Kalėdos, tai šventė šviesi“

Į duris jau greitai pasibels Kalėdos.Tai nuostabiausia metų šventė, kurios laukia ir maži, ir dideli. Kalėdos - dovanų ir stebuklų metas. Tuo laikotarpiu  kiekvieno širdelė prisipildo meilės, šilumos, džiaugsmo ir visi nors truputį patiki stebuklais.
Gruodžio 11 d. „Aido“ vaikų filiale vyko popietė „Kalėdos, Kalėdos, tai šventė šviesi“. Šventiškai nusiteikę į renginį rinkosi Gegužių progimnazijos 2c klasės (mokytoja Edita Montvilienė) mokiniai.
Renginio pradžioje buvo prisiminti Advento ir Kalėdų papročiai. Linksmomis spalvomis renginį nuspalvino Gegužių progimnazijos 2c klasės mokinukai, pasipuošę tautiniais rūbais. Savo programėlę jie pradėjo šokiu „Pasveikinimas“. Buvo deklamuojami eilėraštukai apie šaltį, žiemą,skambėjo linksmos dainelės.  Smagūs šokiai-rateliai „Šiaudų batai“, “Šimas mano dėdė“, “Kiškelis“ privertė kilnoti kojas, kartu trepsėti ratelyje ir nepagailėti plojimų.
Salėje išdidžiai sėdėjo vilkas, lapė ir kiškis. Jie skaitė ištraukas iš knygos „Ezopo pasakėčios“. Tai buvo mokinių palinkėjimai bibliotekos skaitytojams.
Kadangi Kalėdos yra vilties, laukimo, šilumos ir gerumo metas, tai  norisi su aplinkiniais dalintis visu tuo, ką turime gero. Renginio pabaigoje vaikučiai vaišinosi kūčiukais, saldainiais, palinkėjo vieni kitiems gražių švenčių.

Mokytoja Edita Montvilienė
2014-12-11

* * * * *

Verslumo savaitė

2014-11-24 - 2014-11-28 mokykloje buvo Verslumo savaitė. 2 c klasės mokinukai aktyviai dalyvavo renginiuose: „Blusų turgus“  dailės galerijoje „Erdvė“. Čia mokiniai galėjo parduoti, iškeisti, tartis, ieškoti kompromisų ar tiesiog dovanoti tiek mielus savo kūrybos daiktus, tiek įvairias panaudotas, bet savo dvasią turinčias kanceliarines priemones, kitus, papildomos namų erdvės reikalaujančius sendaikčius, atskleidė savo verslumo įgūdžius. Didžiąją dalį pinigėlių mažieji prekybininkai perdavė Gėrio fondui. Galinėjosi Monopolio turnyre.

Mokytoja E.Montvilienė
2014-11-28

* * * * *

Konferencija ,,Jaunieji literatai“

2014-11-20  Gegužių progimnazijoje rinkosi kuriantys pradinukai. Mokykloje vyko respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija ,,Jaunieji literatai“. 2c klasės mokinukai pristatė savo eilėraštukus, pasakojimus, kūrybinėse dirbtuvėse pasigamino knygutes bei pripildė jas savo kūriniais.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Erasmus+ logotipo kūrimas

2c klasės mokinukai lapkričio mėnesį piešė tarptautinio projekto Erasmus+: Comenius logotipą, mat nuo 2014 metų rudens progimnazija dalyvauja šiame projekte. Geriausiai pavykusį išsiuntėme į konkursą, kuris vyksta Graikijoje. Tikimės sėkmingo įvertinimo.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Ruduo - geros emocijos

2c klasės mokinukai dalyvavo projekte ,,Rudens taku“. Mėgavosi rudens spalvomis, fotografavo juos supantį įstabų grožį. Nuotraukas eksponavo parodoje. Iš rudens gėrybių kūrė žmogeliukus, mašinytes, gyvūnėlius.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Sveikatingumo pertraukos

2014-10-13 - 2014-10-17 mokykloje vyko akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“. 2c klasės mokinukai valgykloje  susipažino su vandens reikšme organizmui , vaikai gerė vandenį, klausėsi paskaitos apie asmens higieną ir jiems priminta, kaip tinkamai plauti rankas. Dailės galerijoje „Erdvė“ dalyvavo muilo burbulų – gyvenimo džiaugsmo spalvų pūtimo fiestoje, šoko linijinius šokius, Sveikuolių alėjoje darė mankštą.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Konkūrai

2014-10-10 2c klasės mokinukai Šiaulių arenoje stebėjo žirgų konkūrų pasirodymą. Vaikai susipažino su grakščia sporto šaka. Edukacinio užsiėmimo metu sužinojo, kaip atkakliai reikia treniruotis, kad žirgas suprastų jojiką bei tiksliai atliktų šuolius per kliūtis.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Diena be automobilio

Rugsėjo 22 diena - tarptautinė diena be automobilio. Šią dieną Gegužių progimnazijos 2c klasės mokiniai, jų mokytoja Edita Montvilienė bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irmina Ramanauskienė dalyvavo akcijoje. Prekybos ir pramogų centre ,,Akropolis“ skatino lankytojus dažniau vaikščioti, važinėti dviračiais, rūpintis savo sveikata bei mažinti oro taršą. Pradinukai praeivius nudžiugino įteikdami skrajutes, atšvaitus. Priminė apie svarbą rūpinantis savo saugumu gatvėse tamsiu paros metu.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Spektaklių žiūrėjimas

2014-09-25 ir 2014-10-20  2c klasės mokiniai lankėsi miesto kultūros centre. Stebėjo spektaklius ,,Emilis“ ir ,,Pelytė Zita“.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

Šiaulių miesto gimtadienio šventėje

2014-09-11 2c klasės mokinukai dalyvavo gimtojo miesto šventės šurmulyje. Aplankė Dviračių muziejų, dalyvavo edukaciniame užsiėmime, vaikštinėjo Šiaulių miesto gatvėmis, aplankė ,,Auksinį berniuką“, ,,Lapę“, Katedrą, ,,Saulės diskus“. Vaikai smagiai supažino su miesto įžymiomis vietomis.

Mokytoja E.Montvilienė

* * * * *

2 c klasės bendruomenės iškyla baidarėmis

Nuaidėjus rugsėjo 1-osios skambučiui 2c klasės mokiniai, jų tėveliai bei mokytoja iškeliavo Dubysa baidarėmis. Puikus oras, pakili nuotaika visus lydėjo energingai judant upės tėkme. Smagiai praleista diena, vieningai kuriami mokslo metų planai džiugino visų širdutes.

Mokytoja E.Montvilienė

 * * * * * * * *

2013-2014 m.m.

1c klasės mokinukų Užgavenės

1c klasės mokinukai 2014 metų Užgavėnėms ruošėsi darydami kaukes Žaliūkių malūninko sodyboje.

Po atkaklaus ir daug kantrybės pareikalavusio darbo mažieji Užgavėnių kaukės pristatė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Aido“ skyriuje 1-4 klasių Užgavėnių kaukių parodoje. Savo smagiais šokiais ir dainomis lydimi džiugino praeivius ir skatino kuo linksmiau palydėti žiemą bei pasitikti pavasarį.

Mokytoja Edita Montvilienė
2014-03-05

* * * * *

Pirmokėliai mokosi tausoti savo sveikatą

Labai svarbu kiekvienam mažyliui nesirgti. 1c klasės mokinukams padėjo prisiminti higienos taisykles , užkirsti kelią plintančioms ligoms visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irmina Ramanauskienė. Smagu buvo vaikučiams ne tik atsakinėti į jiems pateiktus klausimus, bet ir atlikti užduotėles į padovanotas spalvinimo knygeles.

Mokytoja Edita Montvilienė
2013-11-29

* * * * *

Pradinukų dalyvavimas projekte ,,Sportuoju aš ir mano šeima“


Rudenį pradinukai aktyviai rūpinasi savo sveikata. Tad tradicinio projekto metu ,,Sportuoju aš ir mano šeima“ energingai leido laiką sporto salėje bei gamtoje.
Projekto organizatorės Edita Montvilienė, Asta Labanauskienė ir Giedrė Steponavičienė
2013-11-20
* * * * *
Gegužių progimnazijos pirmokėliai aktyviai įsitraukė į akciją ,,Diena be automobilio“.

 Mokyklos sveikatos priežiūros specialistės Irminos Ramanauskienės ir mokytojos Editos Montvilienės paskatinti 1c klasės mokinukai, norėdami atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, prie automobilių rišo balionėlius, ragino dalindami žaismingus lankstinukus-automobiliukus bent rugsėjo 22-ąją eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu ar pasinaudoti viešuoju transportu...
Mažieji skatino mažinti triukšmą ir oro taršą Šiauliuose.

Edita Montvilienė ir Irmina Ramanauskienė
2013-09-23
2013-09-17
* * * * *
Saugaus eismo pamokėlė mūsų mažiesiems

Sugužėjo į progimnaziją pirmokėliai. Jiems šis rugsėjis- pirmasis, kupinas jaudulio ir išbandymų. Labai svarbu išmokyti mažuosius saugiai atvykti į mokyklą ir grįžti namo. Tad  1a ir 1c klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų Astos Labanauskienės ir Editos Montvilienės, vyko į saugaus eismo valandėlę VPK, Purienų gatvėje. Džiugu, kad juos lydėjo ir mokinių tėveliai. Saugaus eismo kabinete vaikų laukė ne tik pareigūnė, bet ir pliušinis šuniukas Amsis.
Jiedu priminė pirmokėliams saugaus elgesio taisykles ir reikalavimus gatvėje. Vaikai įsidėmėjo, kad gatvę reikia pereiti tik perėjose, pakartojo šviesoforo spalvų reikšmes. Pirmokėliai sužinojo, kad priėjus prie gatvės reikia sustoti, įsiklausyti, apsidairyti ir tik tada eiti per gatvę.
Mažieji suprato, kad tamsiu paros metu visiems būtinas atšvaitas.
Susitikimas su policijos pareigūnais ir jų draugu Amsiuku mokiniams buvo naudingas.

A. Labanauskienė ir E. Montvilienė
2013-09-17