4b klasė

4b kl. mokinių išvykų, renginių, varžybų akimirkos

 

 

* * * * *
Konferencija „Jaunieji literatai“

Lapkričio 20 d. mokykloje vyko respublikinė mokinių konferencija „Jaunieji literatai“. Joje dalyvavo 160 mokinių iš įvairių mokyklų, rajonų, miestų. Smagu, kad joje dalyvavo ir 6 mūsų klasės mokiniai: Austėja Jankauskaitė, Augustė Gendvilaitė, Patricija Šedytė, Toma Formanskytė, Gustas Misius, Mantas Jokšas. Jie pateikė įdomiausius rašinius apie savo draugus, šeimą, mokyklą, vaikystės įspūdžius, nes tokia ir buvo konferencijos tema -  „Mano didelis mažas pasaulis“. Susirinkę kūrybinėse dirbtuvėlėse mokėsi kurti, svajoti, reikšti savo mintis.

Vanda Dulskienė
2014-11-21

* * * * *

Išvyka į profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo centrą

Lapkričio 19 d. visa klasė išvykome į profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo centrą. Čia mus maloniai sutiko ir  supažindino su dokumentacijos tvarkymu, sekretoriaus specialybe. Dalyvavome užsiėmime „Išmokime prašyti“. Sužinojome, kaip rašyti prašymą ir patys bandėme jį parašyti. Buvo labai įdomu.

Vanda Dulskienė
2014-11-20

* * * * *
Išvyka į muziejų

Lapkričio 14 d. visa klasė išvykome į „Aušros“ muziejaus Ch. Frenkelio vilą. Ši vila yra vienintelė Šiauliuose ir viena iš nedaugelio Lietuvoje moderno architektūros paminklų. Muziejuje apžiūrėjome ekspozicijas apie Lietuvos dvarus, apžiūrėjome vilos sales. Susipažinome su Lietuvos 19-20 amžiaus pradžios ekonominiu, kultūriniu gyvenimu.  Gidas papasakojo apie dvaro madas, supažindino su nebylia vėduoklės kalba, o po to patys vaikai gamino spalvingą vėduoklę.

Vanda Dulskienė
2014-11-15
* * * * *
Rudens atostogos

Rudens atostogų labai laukėme. Smagu pailsėti po darbų. Per atostogas galime ilgiau pamiegoti, daugiau laiko skirti mėgstamai veiklai. O spalio 28 d. visi, kas norėjo,  išvykome pažaisti boulingą. Klubas buvo pilnas vaikų. Geriausiai sekėsi žaisti Austėjai ir Jonui, bet ir kiti mažai atsiliko. Svarbiausia, kad buvome draugiški ir smagiai kartu praleidome laiką. Smagūs grįžome namo.

Vanda Dulskienė
2014-10-29

* * * * *

Rudens taku

Spalio mėnesį  mūsų mokykloje vyko daug įdomių rudenėliui skirtų renginių, kuriuose aktyvūs buvo ir mūsų klasės mokiniai. Fotografijų parodoje apie rudenį dalyvavo Austėja ir Nojus. Mintis apie rudenį ant klevo lapo rinko ir dėstė visi klasės vaikai, daug smagumo suteikė 1-2 klasių mokinių daržovių paroda, o kokia smagi buvo savaitė valgant įvairias daržoves, savo žinias apie daržoves rodėme 3-4 klasių viktorinoje, kurioje dalyvavo Aurelija, Eva, Patricija, Toma ir Otonas. Dar labai įdomu, kad šiuose rudens renginiuose dalyvavo svečiai iš mikrorajono darželių. Jie mokykloje apžiūrėjo parodas, dalyvavo pamokėlėse, susitiko su kiškiu, lape, voveryte, skruzdėlyte ir pelėda, gavo dovanų. Visiems buvo smagu.

Vanda Dulskienė
2014-10-24

* * * * *

Ugdymo karjerai diena

Spalio 3 dieną mokykloje vyko kultūrinė pažintinė veikla „Ugdymo karjerai diena“ . Ji buvo skirta plačiau susipažinti su mokytojo specialybe. Vyko projektas „Aukštyn kojom“. Mokinius mokė kitų dalykų mokytojai. Buvo daug staigmenų, šypsenų, gėlių, sveikinimų. Mokiniai piešė savo mokytojus, kūrė eilėraščius, žaidė, žiūrėjo filmukus, sprendė galvosūkius. Buvo labai įdomu. Ši diena visiems paliko gražų prisiminimą.

Vanda Dulskienė
2014-10-06

* * * * * * * * *

2013-2014 m.m.

Projektas „Lietuva Europos Sąjungoje - 10 metų“

Miesto Viešoji biblioteka pakvietė mūsų klasę dalyvauti projekte skirtam Lietuvos Europos Sąjungoje 10 metų jubiliejui paminėti. Projekte dalyvavo daug miesto mokyklų. Mes gaminome Lietuvos ir kitų valstybių vėliavėles, klausėme pasakojimo apie Europos Sąjungą ir dalyvavome šventiniame renginyje Beržynėlio parke. Buvo smagu ir įdomu. Gavome įvairių prizų.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2014-05-13

* * * * *
Išvyka į Žaliūkių malūną
 
Vasario 11 d. išvykome į Žaliūkių malūną. Buvo labai įdomu. Apžiūrėjome vėjo malūną, žaidėme kieme senovinius žaidimus, o paskui suėjome į malūnininko namą, kuriame gaminome užgavėnių kaukes. Vadovas įdomiai pasakojo apie Užgavėnių šventės tradicijas, rodė įvairias kaukes iš medžio, medžio žievės. Tada patys gaminome kaukę sau. Naudojom molį, kartoną, popierių, klijus. Nelengva, bet smagu patiems savo rankomis pasigaminti kaukę. Ją namuose išdžiovinsime ir nudažysime. Linksmi grįžome į mokyklą ir dabar lauksime Užgavėnių.
Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
* * * * *
Įdomi išvyka Į Šokolado muziejų
Sausio 31 dieną, pirmo pusmečio baigimo proga,  3b klasės mokiniai vyko į Šokolado muziejų, kur ne tik išklausė šokolado atsiradimo istoriją, bet ir patys gamino šokoladinius saldainius. Po tokios puikios pamokos keli mokinukai panoro užaugę dirbti saldainių fabrike.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *

Šv. Kalėdų belaukiant

 
Visą gruodžio mėn. vykdėme projektą "Kalėdų belaukiant". Dalyvavome ir organizavome įvairius renginius. Smagu buvo puošti klasę ir eglutę savo savo rankomis padarytais žaisliukais, šilta žvakutės liepsnele paminėjome Šviesos dieną, nepamiršome pavaišinti skanumynais paukštelių,  žaidėme baulingo klube, kalėdinius  linkėjimus išsakėme savo tėveliams, artimiesiems ir draugams mokykloje, o svarbiausia,- susitikome su ilgai lauktu Kalėdų seneliu ir gavome skanių dovanų. Smagu buvo laukti švenčių.
Klasės mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *

3b klasės mokinių akimirkos konferencijose "Gamtos karuselė. Laukinių ir naminių žinduolių pasaulyje" ir „Jaunieji literatai“, klasės valandėlėje,

 

2013-11-26 dalyvavome respublikinėje mokinių konferencijoje "Gamtos karuselė. Laukinių ir naminių žinduolių pasaulyje", kuri vyko Šiaulių Salduvės progimnazijoje. Pristatėme Evos, Tomos, Augustės, Aurelijos, Austėjos, Aistės, Patricijos, Jono, Manto kūrybinius darbus "Mano mylimiausias gyvūnas". Konferencijoje buvo labai įdomu, sužinojome daug apie gyvūnus, susipažinome su naujais draugais.

Lapkričio 27 d. į klasės valandėlę pasikvietėme mokyklos sveikatos priežiūros specialistę. Mokiniai susidomėję klausė paskaitėlės apie sveiką mitybą, energetinių gėrimų žalą,  nagrinėjo sveiko maisto piramidę.

Lapkričio 28 d. mūsų mokykloje vyko respublikinė mokinių konferencija "Jaunieji literatai", skirta Dariaus ir Girėno skrydžio 80 metų jubiliejui paminėti. Savo didžiąsias svajones pristatė Augustė, Patricija, Ernestas, Toma, Simas. Kaip paukštis be sparnų, taip žmogus be svajonių. Smagu, kad turime svajonių, nes jos veda mus į priekį. Įdomu buvo ir savo kūrybą parodyti, ir kitų išklausyti.

3b klasės mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *
Kaziui Binkiui - 120

 

Lapkričio 21 d. mokyklos bibliotekoje dalyvavome renginyje „Kaziui Binkiui -120“. Bibliotekininkė Gražina Plekavičienė pasakojo apie poeto kūrybą, skaitėme ir aptarėme jo eilėraščius, poemų ištraukas, žiūrėjome filmuką pagal jo poemą „Kiškių sukilimas“.

* * * * *
Miesto mokinių konferencijoje „Aš augu sveikas“

 

Lapkričio 20 d. dalyvavome miesto mokinių konferencijoje „Aš augu sveikas“. Austėja Jankauskaitė pristatė sveiko maisto receptus. Ir ne tik receptus, bet ir pačius patiekalus, kuriais pavaišino dalyvius. Konferencija buvo labai įdomi, dalyvavo daug miesto mokyklų mokinių. Sužinojome daug apie sveikatą, kaip ją stiprinti.

* * * * *
Karalaitė ant žirnio — pasaka, kurią visi skaitėme

2013 m. lapkričio 7 d. vykome į Šiaulių dramos teatrą, žiūrėjome spektaklį „Karalaitė ant žirnio“.

* * * * *

Edukacinis užsiėmimas „Šventinė inventorizacija“

2013 m. spalio 23 dieną 3b klasės mokiniai vyko į Šiaulių profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo skyrių. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Šventinė inventorizacija“: mokėmės buhalterijos, skaičiavome saldainius, jų kainą.

Vanda Dulskienė, 3b klasės mokytoja
2013-10-24
* * * * *

Ką mes žinome apie česnaką?

2013 m. spalio 18 d. mokykloje vyko popietė „Rudens taku“. Joje dalyvavo 3-4 klasių mokiniai. Kiekviena klasė pristatė pasirinktą daržovę. Mūsų klasė rinko medžiagą apie česnaką. Buvo įdomų klausyti ir kitų klasių pasakojimų ir patiems pasirodyti. Po to vaišinomės daržovių patiekalais. Mes paruošėme duoną su česnaku. Buvo labai skanu. Patys valgėme ir kitus vaišinome. Ačiū tėveliams, kad taip skaniai padėjo pagaminti.

Vanda Dulskienė, 3b klasės mokytoja
2013-10-21

* * * * *

Mokėmės regbio, stalo teniso žaidimų taisyklių

 

2013 m. spalio 15 d. mūsų klasė susitiko su regbio klubo „Vairas“ ir sporto mokyklos „Dubysa“ treneriais. Jie supažindino mokinius su regbio žaidimu, taisyklėmis, pakvietė lankyti žaidimo treniruotes. „Dubysos“ sporto mokyklos treneris Valdas Sereika supažindino visus su stalo teniso žaidimu. Smagu buvo žaisti kartu su treneriais.

Vanda Dulskienė, 3b klasės mokytoja
2013-10-16