8a klasė (2017-2018)

2017-2018 m. m. 

8a klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

 

 

2016-2017 m. m. 

7a klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

 

2015-2016 m. m.

 Kovo 30 d. progimnazijos šeštokus aplankė Lietuvos jūrų muziejaus atstovė I.Kurtkutė su edukacine programa „Keliam bures!”. Plačiau...

2014-2015 m. m.

 

2013-2014 m.m.

4a kl. mokiniai dalyvavo DNB banko edukacinio projekto LIFTAS verslumo pamokoje

 

Š. m vasario 26 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo DNB banko edukacinio projekto LIFTAS verslumo pamokoje. Į progimnaziją atvyko patyrę banko atstovai, kurie suteikė mokiniams žinių apie finansinę atsakomybę, verslumą, dalinosi savo gerąja patirtimi. Mokiniai susidomėjo, kaip idėjos kyla iki verslo, aptarė sprendimų pasirinkimo svarbą, taupumo strategiją ir nusprendė, koks taupymo būdas geriausias siekiant tikslo.DNB banko darbuotojai padovanojo vaikams  dovanėles, kurios suteikė vaikams džiaugsmo.
Informaciją pateikė mokytoja Laimutė Adamonienė

* * * * *

Edukacinis užsiėmimas „Butaforo dirbtuvėlės“

2013 m spalio 3 dieną 4a klasės mokiniai vyko į Šiaulių dramos teatrą ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime "Butaforo dirbtuvėlės". Ketvirtokai susipažino su teatro istorija, turėjo galimybę apsilankyti aktorių pasiruošimo ir repeticijų erdvėse.Sužinojo, kaip gaminamos spektaklių dekoracijos, personažų kaukės, susipažino su įvairių profesijų teatro darbuotojais.Smagu, o kartu ir įdomu buvo patiems kurti scenarijų ir vaidinti tikroje teatro scenoje. "Butaforo dirbtuvėlėse" vaikai patys gamino spektaklio dekoraciją - obuolį. Ši išvyka mokiniams paliko nepaprastai didelį įspūdį.

Informaciją pateikė Laimutė Adamonienė
* * * * *
Ketvirtokų dalyvavimas edukaciniame užsiėmime „Erdvėlaivis – Žemė“Šių metų rugsėjo 13 dieną 4a klasės mokiniai dalyvavo Mokslo festivalio surengtame edukaciniame užsiėmime "Erdvėlaivis - Žemė", kuris vyko Šiaulių universiteto  edukologijos fakultete.Vaikai susipažino su Šiaulių universitetu, lankėsi gamtos muziejuje, kur juos pasitiko ir papasakojo apie gyvūnijos įvairovę ilgametis universiteto dėstytojas, Šiaulių miesto garbės pilietis Stasys Gliaudys.Mokiniai dalyvavo kuriant svajonių ervėlaivį, atliko sportines užduotis, kūrė pasisveikinimo su kitų planetų gyventojais šokį, gamino jiems suvenyrus. Šis užsiėmimas ketvirtokus labai sudomino, o jiems keliauti padėjo klasės mokytoja Laimutė Adamonienė.
Informaciją pateikė Laimutė Adamonienė
* * * * *