8b klasė (2016-2017)

2016-2017 m. m. 

8b klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

 

2015-2016 m. m.

 

2014-2015 m. m.

 

2013-2014 m.m.

5B klasės įspūdžiai iš projekto „Paroda ant ratų“


Akcija, kurios metu mokiniai turėjo galimybę savo piešiniais papuošti miesto maršrutinius autobusus bei pasveikinti miestelėnus su artėjančia Kultūros diena, labai patiko. 5B klasės mokiniai praeivius sveikino stotelėje priešais  PC „Saulės miestas“. Vaikai praeiviams bei autobuso keleiviams dalino ne tik savo gamintus malūnėlius su Gegužių progimnazijos ženklu, bet ir gerą nuotaiką bei šypsenas. Praeiviai džiaugėsi mokinių gražiai linkėjimais, o vieno garbingo amžiaus moteris kelis kartus šūktelėjo „Šaunuoliai!“  Neliko nepasveikinti ir šalia esančių parduotuvių bei banko darbuotojai. 5B kl. mokinys Eimantas Vedeckis turėjo puikią progą pademonstruoti savo oratorinius sugebėjimus. Vos įlipus į autobusą, jis drąsiai ir emocionaliai sveikino keleivius, linkėdamas jiems „gražios ir spalvingos dienos“. Emilija Paskočinaitė po kiekvieno pakabinto piešinio vis kartojo „azartas kyla“. O štai Elijaus Šimkaus atsiliepimai apie akciją buvo tokie: „ne tik dalyvavau projekte, bet ir gerai pasilinksminau bei papramogavau pats“. Pabaigus sukabinti piešinius, visi mokiniai vieningai sutarė, jog ir kitais metais būtinai dalyvaus tokioje akcijoje. Na, o paskutinis jų žodis buvo „ačiū, auklėtoja, kad mus pasirinkote dalyvauti šiame renginyje. Mums tikrai labiau pasisekė, nei likusiems mokykloje klasės draugams“...

I.Kačinskienė, 5b klasės auklėtoja
2014-04-11

* * * * *


2013-09-16 Šventinė mankšta ,,Būk sveikas, Saulės mieste“

Šiaulių miesto jubiliejų – 777 metus – jaunieji šiauliečiai pasitiko rytine mankšta. Jų tarpe buvo ir Gegužių progimnazijos ETHOS klubo nariai (vadovė I.Zazienė) kartu su 5b klase (aukl. I.Kačinskienė).
Skambant M.Mikutavičiaus dainai ,,Pasveikinkim vieni kitus“ – miesto skvere prieš savivaldybę keli šimtai mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų auklėtinių atliko smagius pratimus. Apie mankštos naudą dažnas yra girdėjęs, matęs, bet praktiškai ne visiems ryte pavyksta ją atlikti. O gal tai taps kasdieniniu įpročiu ir  bus žingsnis – sveikesnio pasirinkimo link...Sėkmės!

I.Zazienė, etikos mokytoja, klubo ETHOS vadovė
2013-09-17