8c klasė

2015-2016 m. m.

 

 

2014-2015 m. m.

7c klasės renginių akimirkos

 

* * * * *

Netradicinė pamoka „Eurą pasitinkant"

Gruodžio 16 dienos šeštą pamoką 7c klasėje pradėjo ne matematikos mokytoja Reda Zalogienė, bet mama Airida. Netradicinės pamokos tema - „Eurą pasitinkant".
Klasėje vaikai buvo susikaupę ir pasiruošę klausytis mamos - mokytojos, kuriai tokia pamoka buvo pirmoji jos gyvenime, nes niekuomet iki tol ji nebuvo stovėjus prieš klasę kaip mokytoja. Mama Airida dirba UAB "Šiaulių skuba" buhaltere ir kaip ji pati sako, nuo matematikos niekur nenutolusi, nors yra kūrybiška, meninės prigimties asmenybė.
Mama Airida pasirinko labai aktualią pamokos temą, nes nuo sausio mėn. pirmosios dienos Lietuva pasitinka eurą ir visiems labai rūpi kaip jis atrodys, kaip galėsim atsiskaityti ir kokia valiuta gausime grąžą sausio mėn. pradžioje. Taigi, vaikams buvo labai smalsu sužinoti kaip eurą atskirti - tikras jis ar ne, kuo lietuviškas euras skirsis nuo kitų šalių euro valiutos, kas būdinga euro kupiūroms ir monetoms.
Mokytoja kaip ir dera pamokos pabaigoje patikrino mokinių žinias, prašydama išspręsti pratybų užduotis. Vaikams sekėsi puikiai, nes visi klausėsi įdėmiai, stengėsi įsidėmėti kiekvieną smulkmeną ir pažadėjo paegzaminuoti tėvus namuose, ką jie žino apie euro valiutą.
Tikiuosi, kad tokia pamoka ne paskutinė 7c klasėje, kad jų bus daugiau ir kiti tėveliai galės išbandyti savo jėgas mokytojaudami. Ačiū mokytojai Airidai už įdomią pamoką už paliktą dovanėlę - markerį su kuriuo galima pasitikrinti ar euro kupiūra tikra.

Mokytoja Raimonda Janulienė
2014-12-16

* * * * * * * * *

2013-2014 m.m.

Šeštų klasių mokinių LIK-as

Kiekvienas siekiame kuo aukštesnių asmeninių rezultatų moksluose, bet labai svarbu ir komandinis darbas. Kai mokomės sutarti ir susitarti, siekti kartu ir pasiekti vieni kitiems padedant. Šiais, 2013-2014, mokslo metais ir vėl turėjome galimybę pasitikrinti savo jėgas su kitomis šeštomis klasėmis. Vasario 26 dieną išbandėme jėgas lietuvių kalbos, geografijos, kūno kultūros, muzikos ir kitose srityse.

Šeštokų LIK‘e mūsų klasė buvo nepralenkiama daugelyje užduočių: linksmųjų klausimų ir atsakymų, šokio užduotyje – žaidime su kėdėmis, sporto, šuoliukų per šokdynę, užduotyje Amanda padarė net 187 šuoliukus ir kitose.

Klasės auklėtoja Raimonda Janulienė

 

Pralėkus 2013-2014 mokslo metų pirmajam pusmečiui, vis dar norisi pasitikrinti jėgas ir išbandyti save ne tik moksluose, bet ir proto, gebėjimų ir išradingumo mūšyje. Šį kartą, 2014 m. vasario 26 d., susirėmė Gegužių progimnazijos visų trijų šeštų klasių komandos, kurios atliko įvairiausias užduotis – dainavimo, geografijos, statybos, lietuvių tautosakos ir kt. Kaip ir dera mokiniams, jie atliko namų darbus – komandų prisistatymus.
Šias linksmas, išradingas ir kūrybingas komandas vertino kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Zalogienė, nariai – mokytojos Daiva Virakienė, Rita Kancerienė, kuri atstovavo ir tėvelius ir mokinių atstovė – Livija Žaliauskaitė
Visos komandos buvo linksmos ir išradingos, bet pačia geriausia ir šauniausia išrinkta 6C klasės komanda. Jai buvo įteikta LIK‘o auksinė taurė. Kitos komandos neliko be dovanų, 6A klasė tapo linksmiausia komanda, o 6B – išradingiausia, visos komandos apdovanotos ir saldžiomis dovanėlėmis.
Varžytuvių organizatorės šeštų klasių auklėtojos A. Mockienė, R. Janulienė, V. Žegunienė.

Aprašymą pateikė šeštokų auklėtojos:
Auksė Mockienė, Raimonda Janulienė, Vidmantė Žegunienė

* * * * *

Diskusija tema „Kalbos etiketas. Iškalba“

2013-11-04 mūsų, 6c klasėje, lankėsi Šiaulių universiteto dėstytoja, humanitarinių mokslų daktarė, profesorė Giedrė Čepaitienė. Vaikai įdėmiai klausėsi paskaitos ir dalyvavo diskusijoje tema „Kalbos etiketas. Iškalba“.
Tai buvo nuostabi paskaita, kurios metu profesorė suteikė žinių tiems, kurie nori būti iškalbūs, priminė kalbos etiketo taisykles ir nurodė aspektus, kurie būdingi ir reikalingi geram pašnekovui.

R.Janulienė, 6c kl. auklėtoja

* * * * *

2013-10-09 6c klasės mergaičių saldžios ekskursijos diena. Mergaitės lankėsi „Centro šokoladinėje“, klausėsi pasakojamos šokolado istorijos. Pačios gamino saldainius su įvairiausiais įdarais, dalyvavo konkursuose ir varžybose. Amandos pagamintas saldainis buvo išrinktas pačiu gražiausiu ir originaliausiu.
Nepamiršti ir tėveliai, juos tikrai nustebins dukros vakare parnešusios namo savo rankų darbo šokolado gaminius, nes jos yra gero šokolado gaminimo meistrės, turi tai patvirtinančius pažymėjimus.

* * * * *

2013-09-25 6c klasės berniukų dažasvydžio diena. Pasidalinę į dvi komandas berniukai kovojo, šaudė, galvojo strategijas, kaip greičiau nukauti priešininko komandą. Ir kaip visada nugalėjo draugystė.

* * * * *

2013-09-01 vyko konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai. Šauniausio Šiaulių miesto šeštoko konkursas“, kuriame dalyvavo 6c klasės mokiniai Justas Martišius ir Aleksandr Grickievič. Likę klasės mokiniai sudarė puikią palaikymo komandą.
Justas Martišius pateko į finalą, bet apdovanotas buvo ne tik jis, bet ir puiki palaikymo komanda. Vaikai gavo saldžias dovanėles, atšvaitus, pieštukus, Akropolio ledo dovanų kuponus.

Klasės auklėtoja Raimonda Janulienė