8a klasė

2013-2014 m.m.

Vasario 6 d. 7a klasės mokiniai vyko į UAB „Putokšnis". Plačiau...

Pilietiškumo pamoka su Ryčiu

 

Ne pirmas kartas kai Šiaulių Gegužių progimnaziją nudžiugina buvę jos mokiniai, kurie savo laimėjimais, iššūkiais, patirtimi kviečiami sugrįžti ir pasidalinti su būsimais politikais, menininkais – tiesiog, piliečiais.
Sausio 28 d. į auditorinę klasę sugužėjo 7A ir 7D mokiniai ne tik paklausyti politikos mokslus krimtusio bakalauro, dabar finansų ir bankininkystės programos magistranto Ryčio Zalogos, bet ir užduoti jam klausimus bei išrinkti prezidentą! Klausimų buvo įvairių: nuo Manto - apie politikų dėmesį jaunimui ir jo reikmėms ar Simono – apie Euro įvedimą, iki Beno – Ukrainos įvykių, Milvydės – Baltųjų rūmų išlaikymo ar Luko – emigracijos reiškinio. Klausimų - atsakymų buvo ir daugiau, kol nuskambėjęs skambutis paskelbė – metas rinkimams! Artėjančių Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų proga, demokratiniu balsavimo būdu mokiniai išrinko geriausio klausimo prezidentą – Beną, kuris surinko daugumą balsų: jau po pirmo turo jam atiteko specialus saldusis prizas. Ačiū Ryčiui. Lauksime jo ir kitose pamokėlėse!

Istorijos mokytojas  Sergejus Staponkus,
geografijos mokytoja Liucija Martinaitienė
2014-01-28

* * * * *

2013-10-17 Šiaulių Gegužių progimnazijos 7a klasės mokiniai, jų auklėtoja E.Brikienė ir karjeros koordinatorė R.Balčiūnienė lankėsi UAB „VENTA LT“. Plačiau...