8d klasė

8d klasės mokinių veikla puslapyje

www.facebook.com

* * * * *

2013-2014 m.m.

Pilietiškumo pamoka

 

Ne pirmas kartas kai Šiaulių Gegužių progimnaziją nudžiugina buvę jos mokiniai, kurie savo laimėjimais, iššūkiais, patirtimi kviečiami sugrįžti ir pasidalinti su būsimais politikais, menininkais – tiesiog, piliečiais.
Sausio 28 d. į auditorinę klasę sugužėjo 7A ir 7D mokiniai ne tik paklausyti politikos mokslus krimtusio bakalauro, dabar finansų ir bankininkystės programos magistranto Ryčio Zalogos, bet ir užduoti jam klausimus bei išrinkti prezidentą! Klausimų buvo įvairių: nuo Manto - apie politikų dėmesį jaunimui ir jo reikmėms ar Simono – apie Euro įvedimą, iki Beno – Ukrainos įvykių, Milvydės – Baltųjų rūmų išlaikymo ar Luko – emigracijos reiškinio. Klausimų - atsakymų buvo ir daugiau, kol nuskambėjęs skambutis paskelbė – metas rinkimams! Artėjančių Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų proga, demokratiniu balsavimo būdu mokiniai išrinko geriausio klausimo prezidentą – Beną, kuris surinko daugumą balsų: jau po pirmo turo jam atiteko specialus saldusis prizas. Ačiū Ryčiui. Lauksime jo ir kitose pamokėlėse!

Istorijos mokytojas  Sergejus Staponkus,
geografijos mokytoja Liucija Martinaitienė
2014-01-28

* * * * *

 

Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Jo metu švietimo įstaigose yra renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

2013-2014 mokslo metais mokiniai galėjo spręsti kryžiažodžius ir laimėti krepšinio kamuolį su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės parašais. Mūsų mokyklos 7d klasės mokinys Deividas Radvilas teisingai išsprendė visus kryžiažodžius ir jam atiteko projekto „Mes rūšiuojam“ prizas – krepšinio kamuolys su krepšininkų parašais.

Sveikiname Deividą ir kartu džiaugiamės jo laimėjimu.

Dalia Urbonavičienė - biologijos mokytoja metodininkė, projekto koordinatorė mokykloje.
2014-01-14

* * * * *
EDUKACINIS PROJEKTAS „
7 +7+7

Projektas skirtas  Šiaulių miesto  septynių šimtų septyniasdešimt septynių metų  jubiliejui. Šiaulių  Gegužių progimnazijos 7d klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Regina Rudiene, inicijuoja Lietuvos mokyklų bendradarbiavimo projektą  „7+7+7“ į kurio veiklas kviečia įsijungti Kėdainių, Radviliškio ir Šiaulių  mokyklų  septintų  klasių mokinius.
Projekto turinys: mokinių socializacija, bendravimas meno (keitimosi parodomis, dalyvavimas įvairiuose renginiuose), mokslo (protų mūšis, ugdomieji-lavinamieji projektai) ir sporto (varžybos) srityse. Kiekviena  projekto klasė  organizuoja priėmimą savoje mokykloje: mokiniai dalyvauja kartu su draugaujančia klase keliose pamokose, tą dieną organizuojamas viena iš pasirinktų programos dalių: sporto varžybos, protų mūšis, dailės paroda ir kt. Projekto veikla dokumentuojama fotografijomis, sukuriama  projekto grupė socialiniame tinkle „Facebook“, informacija apie projektą talpinama mokyklų interneto svetainėse, vykdoma sklaida kitomis žiniaklaidos priemonėmis.
Dalyviai: Šiaulių Gegužių progimnazijos 7 klasė (auklėtoja Regina Rudienė), Radviliškio Vaižganto progimnazijos  7 klasė (auklėtoja Ligita Sadauskienė), Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla 7 klasė (auklėtoja Ingrida Neliupšienė).
Trukmė: 2013-2014 mokslo metai.

Projekto eiga:
Rugsėjis. Projekto programos  paruošimas;
Rugsėjis – spalis. Dalyvių prisistatymas;
Lapkritis – gruodis. Susitikimas Gegužių progimnazijoje;
Sausis – vasaris. Susitikimas Radviliškio Vaižganto progimnazijoje;
Kovas – balandis. Susitikimas Kėdainių “Aušros” sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje;
Gegužė. Projekto apibendrinimas.

Projekto koordinatorius: Regina Rudienė, dailės ir technologijų mokytoja

 7d prisistatymas