8a klasė (2013-2014)

Generalinė repeticija

 

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28 d., Šiaulių Gegužių progimnazijoje įvyko aštuntokų šimtadienio šventė. Jau iš anksto klasės ruošė prisistatymus, pasiskirstė pareigomis. Aštuntokai nusprendė būti ir organizatoriai, ir dalyviai kartu.
Aktų salės gilumoje visus pasitiko 100-dieniui skirta aplikacija.  Mokiniai atsinešė vaišių ir šventiškai serviravo stalus.  Po prisistatymo kiekviena klasė pasiūlė visiems įdomios veiklos. Aštuntokai dainavo, šoko, vaidino, fotografavosi, linksmino ir linksminosi. Tačiau vakaro kulminacija tapo šventinis  didelis tortas su žvakutėmis. Tai buvo auklėtojų ir tėvelių staigmena vaikams. Vakarą užbaigė diskoteka.
Buvo įprasta, kad septintokai per klasės valandėlę pasveikina aštuntokus ir įteikia 100-o dienų kalendorių. Taip buvo ir šiemet, tačiau linksmai, draugiškai praleistas vakaras mokykloje, tikimės, taps gražia tradicija ateityje.  Visi 100-adienio dalyviai išsinešė daug gerų emocijų, naujų atradimų apie draugus, pačių šilčiausių prisiminimų apie netrukus paliekamą Gegužių progimnaziją.

Aštuntų  klasių auklėtojos -  Nijolė Teišerskienė, Vilma Krankalienė, Renalda Savickienė, Inga Turovaitė,  Monika Gaurilčikienė
2014-03-12

* * * * *

Šv. Kalėdų belaukiant...

 

2013-12-19 Kaip ir kiekvienais metais, taip iš šiemet vyko klasės kalėdinė šventė. Sustoję ratu linkėjome vieni kities geriausių, gražiausių dalykų. Ypač patiko svaidytis sniego (popierinėmis) gniūžtėmis, kurias išlankstę  kiekvienas rašė komplimentus, padėkas klasės draugams. Žaidimui pasibaigus visi turėjo po vieną savo gniūžtę su gražiais žodžiais. Smagiai nuteikė ir ,,Chorų karai

2013-12-18  Soc. pedagogės A. Apšegaitės paraginti per klasės valandėlę kalbėjome apie žmogaus sąžiningumą, aptarėme įvairias gyvenimiškas situacijas. Mokiniams buvo labai nelengva parašyti atsakymą į klausimą ,,Kodėl žmogus kartais būna nesąžiningas?”

* * * * *
2013-10-24 8a klasė apsilankė UAB ,,VENTA LT". Mokiniai sužinojo ir savo akimis pamatė visą kėdės gaminimo kelią. Patys galėjo pabandyti ,,kepti vaflius“, t. y. spausti specialia įranga medienos lakštus. Išeidami mokiniai  gavo ir dovanų - po saldainį bei įmonės simbolį - išpjaustytą mažą kėdutę su raišteliu.

2013-09-16 8a klasė grožėjosi gimtadienio proga išpuoštu gimtuoju miestu, padėjo darželinukams piešti 777 pėdutes prie fontano ,,Centukai", o ,,gyvasis" paveikslas auklėtoją pavertė senute, o vaikus žavingais jaunuoliais.

R.Savickienė, 8a klasės auklėtoja