8b klasė (2013-2014)

Generalinė repeticija

 

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28 d., Šiaulių Gegužių progimnazijoje įvyko aštuntokų šimtadienio šventė. Jau iš anksto klasės ruošė prisistatymus, pasiskirstė pareigomis. Aštuntokai nusprendė būti ir organizatoriai, ir dalyviai kartu.
Aktų salės gilumoje visus pasitiko 100-dieniui skirta aplikacija.  Mokiniai atsinešė vaišių ir šventiškai serviravo stalus.  Po prisistatymo kiekviena klasė pasiūlė visiems įdomios veiklos. Aštuntokai dainavo, šoko, vaidino, fotografavosi, linksmino ir linksminosi. Tačiau vakaro kulminacija tapo šventinis  didelis tortas su žvakutėmis. Tai buvo auklėtojų ir tėvelių staigmena vaikams. Vakarą užbaigė diskoteka.
Buvo įprasta, kad septintokai per klasės valandėlę pasveikina aštuntokus ir įteikia 100-o dienų kalendorių. Taip buvo ir šiemet, tačiau linksmai, draugiškai praleistas vakaras mokykloje, tikimės, taps gražia tradicija ateityje.  Visi 100-adienio dalyviai išsinešė daug gerų emocijų, naujų atradimų apie draugus, pačių šilčiausių prisiminimų apie netrukus paliekamą Gegužių progimnaziją.

Aštuntų  klasių auklėtojos -  Nijolė Teišerskienė, Vilma Krankalienė, Renalda Savickienė, Inga Turovaitė,  Monika Gaurilčikienė
2014-03-12

* * * * *

Išvyka į UAB „VENTA LT“

2014-02-10 Šiaulių Gegužių progimnazijos 8b klasės mokiniai, jų klasės auklėtoja I.Turovaitė lankėsi UAB „VENTA LT“. Mokiniai turėjo galimybę, pamatyti, kaip „gimsta“ įvairiaspalvės kėdės, kaip dirba įvairių  profesijų žmonės – patyrę gamybos vadovai, meistrai, technologai, konstruktoriai, sukaupę ilgametę veiklos patirtį ir išsaugoję senas tradicijas kėdžių gamyboje.

 

SVEIKINAME!

2013-11-18. Andrėją Vasiliauskaitę, 8b klasės mokinę, (mokytoja Inga Turovaitė) tarptautiniame muzikos ir audiovizualinio meno festivalyje - konkurse Daina.LT 2013
rašinio konkurse užėmusią II vietą.

* * * * *

2013-2014 m.m. 8b klasės gyvenimo akimirkos