4b klasė (2017-2018)

2017-2018 m. m.

4b klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

 

 

2016-2017 m. m.

3b klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

* * * * *
Kultūrinė – pažintinė diena „Pažink savo miestą“

2016 m. rugsėjo 9 dieną, siekiant geriau pažinti savo miestą ir paminėti Šiaulių miesto 780-ąjį jubiliejų, dalyvavome orientacinio sporto varžybose „Pažink savo miestą“. Rytą mokiniai susirinko mokykloje, susipažino su dienos programa, varžybų taisyklėmis, aptarė maršrutą, gavo klasės numerį. Reikėjo per skirtą laiką nusifotografuoti su klasės numeriu prie kuo daugiau miesto objektų. Reikėjo aplankyti ir Katedrą, ir skulptūrą „Meilės varpas“, ir dviratį prie Dviračių muziejaus, ir nusifotografuoti su patinkančiu muzikantu, muzikine grupe ar kapela, ir pasirinktoje vietoje visiems nusifotografuoti, kad matytųsi skaičiai 780, ir daugybė kitų. Klasė finišavo nurodytoje vietoje. Buvome apdovanoti padėka. Ši diena paliko didelį įspūdį.

Mūsų augintiniai

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną, (spalio 4 d.)  3b klasėje apsigyveno įvairūs naminiai gyvūnėliai: žiurkėniukė Pepsė, vėžlys Astrida, šuniukai Barnis ir Čipas. Vaikai dalijosi patirtimi, kaip prižiūrėti augintinius, pasakojo savo augintinių istorijas. Juk gyvūnai, kaip ir žmonės, turi jausmus, todėl jiems reikalinga ir meilė, ir rūpestis, ir pagarba. Augintinis – tai ne pramoga ir ne vienadienis džiaugsmas. Tai taip pat ir atsakomybė. 
Daug džiaugsmingų akimirkų mokiniams suteikė gyvūnėliai. Visi stengėsi juos paliesti, palaikyti, paglostyti. Buvo smagu pažaisti su šuniukais, nors jie ir nedrąsiai jautėsi klasėje. Palaikyti vėžlį rankose, panešioti žiurkėniukę. Džiaugiuosi, kad mano mokiniai myli gyvūnus ir jais rūpinasi. Daugiau nuotraukų www.facebook.com Gegužių progimnazija.

Foto akcija „Graži kasytė“

2016 m. spalio 7 dieną mergaitės dalyvavo tradicinėje foto akcijoje „Graži kasytė“. Tą dieną jos į mokyklą atėjo originaliai, išradingai susipynusios kasas. Įsitikinome, kad gražūs, sveiki, ilgi plaukai - tikra mergaičių puošmena, o kasų pynimas – puikus būdas išlieti savo kūrybiškumą.
Mergaitės akimirkai virto foto modeliais, kad kuo gražiau įamžintų kasytes ir iš jų sukurtą šukuoseną. Dėkojame mamytėms už dideles pastangas puoselėjant gražius plaukus ir kūrybiškai supynusioms kasas. Daugiau nuotraukų www.facebook.com Gegužių progimnazija.

Košės diena

2016 spalio 10 dieną  mokiniai prisijungė prie Pasaulinės košės dienos minėjimo. Tą rytą mokiniai klausėsi mokytojos aiškinimo apie sveiką mitybą, pusryčių svarbą ir rytą pradėjo maistingais avižinės košės pusryčiais. Košę ir knygutes dovanojo Pasaulinės košės dienos iniciatorė – UAB „Malsena Plius“. Mokiniams patiko košė, noriai ją valgė ir pažadėjo, jog pusryčiams dabar dažniau rinksis įvairią košę, nes nori būti žvalūs ir energingi.

Akcija „Pirmyn į vitaminų šalį“

2016 m. spalio 10-14 dienomis dalyvavome akcijoje „Pirmyn į vitaminų šalį“. Kiekvieną dieną mokiniai ragavo šviežias daržoves – graužė morkas, krimto kopūsto lapą, paragavo moliūgą, burokėlį, skaniai gėrė vaisių sultis. Ačiū tėveliams už daržoves, vaisius, sultis.

Foto akcija „Stilingas berniukas“

Mūsų klasės berniukai spalio 17 – 21 d. dalyvavo foto akcijoje „Stilingas berniukas“. Dauguma berniukų yra neabejingi savo įvaizdžiui, šiuolaikiškoms šukuosenų madoms. Džiugu, kad berniukams rūpi atrodyti stilingai, tvarkingai ir kad jie rodo gražų pavyzdį savo bendraamžiams. Daugiau nuotraukų www.facebook.com Gegužių progimnazija.

Viktorina „Rudens taku“

2016 m. spalio 20 d. vyko viktorina „Rudens taku“, kuri buvo skirta miesto trečių klasių mokiniams. Joje dalyvavo Eimantas Vyčas ir Rojus Rimavičius. Užduotys viktorinos metu ugdė ir skatino mokinių meninius, kūrybinius sugebėjimus. Vaikai pažino naujas, dar nematytas, neragautas daržoves, išgirdo ir susipažino su jų maistinėmis savybėmis. Dėkojame berniukams aktyviai dalyvavusiems viktorinoje. Daugiau nuotraukų www.facebook.com Gegužių progimnazija.

Viktorina „Miestas iš LEGO“

2016 m. spalio 26 d. Romuvos progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 3 klasių mokinių viktorina „Miestas iš LEGO“. Joje dalyvavo ir mūsų klasės mokinys Gustas Kisielius. Viktorina skirta Šiaulių miesto 780 metų sukakties paminėjimui. Ji plėtojo mokinių saviraišką, kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Dėkojame Gustui už puikų ir aktyvų dalyvavimą viktorinoje.

Konferencija „Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje"

2016 m. spalio 27 d. Salduvės progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija "Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje". Mūsų klasės mergaitės Marija Mickevičiūtė ir Austėja Geringsonaitė paruošė ir  pristatė įdomius pranešimus apie orkas ir paprastuosius karpius. Konferencijoje dalyvavo virš 100 pradinukų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Jie taip pat skaitė pranešimus, vaidino, deklamavo, pasakojo apie artimiausioje aplinkoje sutinkamas žuvis. Konferencija buvo įdomi ir naudinga.

„Beždžioniukų diskoteka“

2016 m. spalio 27 dieną (prieš rudens atostogas) klasėje surengėme beždžioniukų diskoteką. Mokiniai linksmai dainavo pasirinktas šiuolaikiškas dainas, šoko. Prie savo pasirodymo derino įmantrius rūbus ir makiažą. Vaišinomės draugystės saldainukais. Visi buvo laimingi ir gerai nusiteikę.

Informaciją parengė 3b klasės mokytoja Laima Varnavičienė

* * * * *

2015-2016 m. m.

2b klasės renginių akimirkos

 

* * * * *

Edukacinis užsiėmimas „Aušros“ muziejuje

2015 m. spalio 20 d. 2b klasės mokinukai, lydimi tėvelių ir mokytojos, vyko į „Aušros“ muziejuje rengiamą įdomų ir linksmą edukacinį užsiėmimą „Archeologinis kostiumas ir virvučių vijimas su akmenukais“.  Jo metu geležies amžiaus kostiumu apsirengęs archeologas papasakojo apie senovinius drabužius nuo akmens amžiaus iki XVII a. Mokiniai sužinojo apie siūlus, audinius, galėjo apžiūrėti kostiumų rekonstrukcijas, jais apsirengti ir nusifotografuoti. Archeologas pamokė nusivyti vieną archeologinio kostiumo elementą – spalvotą virvutę, kuri vejama  vikingų išmoktu būdu, naudojant akmenukus. Visi grįžo į mokyklą pasipuošę spalvotomis draugystės apyrankėmis, laimingi ir linksmi.

Mokytoja Laima Varnavičienė

 

2014-2015 m. m.

1b klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos