8c klasė (2017-2018)

2017-2018 m. m.

8c klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

 

 

2016-2017 m. m.

7c klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

 

2015-2016 m.m.

Kovo 30 d. progimnazijos šeštokus aplankė Lietuvos jūrų muziejaus atstovė I.Kurtkutė su edukacine programa „Keliam bures!”. Plačiau...

* * * * *

 Klasės valandėlė „Pažink karininko profesiją“

     2016 m. sausio 27-osios rytą turbūt ne vieną mokinį nustebino apytamsėmis mokyklos alėjomis praėję du kariškiai su amunicija. Ir skubėjo jie ne į pratybas, bet į ... 6c klasės valandėlę. Supažindinti šeštokus su kariškio duona atvyko 6c kl. mokinės Ievos Liaudanskytės tėtis- Krašto apsaugos Savanorių pajėgų kuopos vadas, kapitonas Marius Liaudanskas. Jis atskleidė mokiniams karininko profesijos subtilumus: papasakojo apie Lietuvos Krašto apsaugos struktūrą, pristatė kariuomenės ginklus. Vaikai atsakinėjo į įvairiausius kapitono M. Liaudansko klausimus ir pasitikrino, ar žino, kas yra  Lietuvos kariuomenės vadas, Krašto apsaugos ministras. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis. Beje, visiems mokiniams buvo įteiktos knygutės „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“.

Dėkojame Ievos tėveliui už įdomiai ir vaizdžiai pravestą klasės valandėlę. Visada laukiame tėvelių, kurie gyvai pristatytų savo profesiją.

6c klasės auklėtoja Vilma Krankalienė
2016-01-27

* * * * *

 Medžio apdailos užsiėmimas Šiaulių profesinio rengimo centre (foto)

2015 m. spalio 22 d. 6c klasės mokiniai apsilankė Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriuje. Į šią mokyklą mus pakvietė Viliaus Gedgaudo mama. Šeštokai dalyvavo medžio apdailos užsiėmime ir pasigamino medines pieštukines.  Mokiniai taip pat apžiūrėjo mokymo kabinetus, patalpas, kuriose mokoma mūryti, tinkuoti, dažyti ir kt. Vaikai džiaugėsi savo sukurtomis pieštukinėmis ir laukia naujų užsiėmimų. Dėkojame Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus vedėjai Jūratei Baltramaitytei bei profesijos mokytojams už bendradarbiavimą bei renginio organizavimą.

6c klasės auklėtoja Vilma Krankalienė
2015-10-22

* * * * *

2014-2015 m. m.

5c kl. mokinių išvykų, renginių, varžybų akimirkos

 

* * * * *
Išvyka į Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyrių

2015 m. kovo 3 d. 5c klasės mokiniai apsilankė Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriuje. Į šią mokyklą mus pakvietė Viliaus Gedgaudo mama. Ji papasakojo apie apdailininko (statybininko), mūrininko betonuotojo, staliaus, braižytojo  specialybes.  Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti mokymo kabinetus, patalpas, kuriose mokoma mūryti, tinkuoti, klijuoti tapetus, dažyti ir kt., pamatyti kaip būsimi staliai gamina medinę vaikišką kėdutę.
Vaikams buvo smagu apsilankyti Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriuje. Džiaugiamės, kad tėveliai mus pasikviečia į savo darbovietes, aprodo darbo vietą bei supažindina su savo profesijomis.

5c klasės auklėtoja Vilma Krankalienė
2015-03-03

* * * * *

Išvyka į Dargaičius

2014 m. spalio 18 d. 5c klasės bendruomenė: mokiniai su savo tėveliais, broliais bei seserimis apsilankė Šiaulių raj. Dargaičių kaime.
Susirinkome šaltą, bet saulėtą šeštadienio popietę ir  lengvaisiais automobiliais išvykome į Dargaičių kaimą, esantį už 25 km nuo Šiaulių. Mus pasitiko Pelėdynės sodybos šeimininkė, kuri pasikvietė į savo namus gaminti naminių bandelių. Vaikai, atsiraitoję rankoves, prigamino bandelių su varške, lašinukais bei uogiene. Kol bandelės kepė šeimininkė pavedžiojo mus po Dargaičius bei papasakojo apie šios vietovės istoriją.
Prisivaišinę bandelėmis bei namine melisos arbata vaikai žaidė gražioje Pelėdynės teritorijoje. Labai greitai prabėgo šeštadienio popietė. Išvyka džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

5c klasės auklėtoja Vilma Krankalienė
2014-10-20