4c klasė (2018-2019)

2018-2019 m. m.

 

 

 

2017-2018 m. m.

3c klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

 

2016-2017 m. m.

2c klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

2015-2016 m. m.

1c klasės išvykų, renginių akimirkos

 

* * * * *
Nuotraukų paroda

Spalio-lapkričio mėnesį mokykloje vykdomas tęstinis projektas „Rudens taku“.
Šiais metais projekto organizatorės pakvietė pačius mažiausius mokyklos mokinukus – pirmokėlius ir jų tėvelius atnešti nuotraukas parodai.
Visą spalio mėnesį net 22 klasės vaikai su tėveliais stebėjo rudens spalvas gamtoje, rinko rudens gėrybes, fotografavo derlių laukuose, daržuose ir soduose ir atnešė labai gražias nuotraukas.
Spalio 23 dieną buvo atidaryta paroda „Rudenėlis lapais byra...“
Ačiū klasės mokinukams ir tėveliams už padovanotą mokyklai parodą.

Mokytoja Alina Marcinkienė

* * * * *
Paroda „Daržovių susirinkimas“

Spalio 19-23 dienomis mokyklos galerijoje „Erdvė“ keistai šurmuliavo neįprasti svečiai - vaisiai, daržovės, miško gėrybės, rudeninių medžių lapai ...
Jie vieni per kitus pasakojo išgalvotas istorijas, gyrėsi nebūtais dalykais, demonstravo neregėto grožio drabužius, puikavosi išmaniais automobiliais, gražiausiomis karietomis, įspūdingais laivais, demonstravo lankstumą, vikrumą ... Kai kurie veikėjai sėdėjo po palmėmis gražiausiuose krėsluose, kiti vaikščiojo poromis ir šeimomis, kad kiti skraidė, dar jojo, dar vaipėsi ir žiovavo ...
Tai vis vaikų ir jų tėvelių išmonė, kuri stebina apsilankius rudens gėrybių parodoje.
1c klasės tėveliai ir vaikai, ar žinote, kad jūs esate geriausi kūrėjai, gabiausi meistrai?
Ačiū Jums už gražiausius darbus iš rudeninių gėrybių pintinių!

Mokytoja Alina Marcinkienė

* * * * *
Sveikatingumo savaitė

Spalio 19-23 dienomis mokykloje vyko projektas „Rudens taku“.
Visą savaitę mokiniai buvo kviečiami prisiminti daržovių naudą, sveikai maitintis.
Kiekvieną dieną mokinukai ragavo šviežias daržoves – graužė morkas, krimto kopūsto lapus, paragavo moliūgą, burokėlį, skaniai valgė obuolius ir gėrė obuolių sultis. Vieniems vaikams šviežios daržovės patiko, kitus dar reikėjo įtikinti, kad paragautų ir suprastų, kad tai sveika ir skanu.
Ačiū tėveliams už daržoves, vaisius, sultis.
O dabar, tėveliai, jums reikia pasirūpinti, kad namuose ant stalo visada būtų lėkštė su šviežiomis daržovėmis. Vaikai tikrai jas valgys!

Mokytoja Alina Marcinkienė 

* * * * *
Spektaklyje

Spalio 19 dieną 1c klasės mokinukai išsiruošė į Kultūros centre rodomą Bumcės klubo vaikų rodomą muzikinį spektaklį „Tinginėlių kaimas“.  Žiūrėdami spektaklį, vaikai nuoširdžiai pavydėjo mažai mergaitei, kuri tingėjo praustis, valytis dantukus, pasikloti lovą ... Bet, kartu su istorijos veikėjais pabuvę Tinginėlių kaime, suprato, kad tingėti nėra jau taip lengva. Ar ne tiesa?

Mokytoja Alina Marcinkienė

* * * * *
Sveikatingumo projektas „Sportuoju aš ir mano šeima“

Spalio 14 dieną 1c klasės mokinukas Aretas su savo tėveliu Deimantu dalyvavo mokykloje organizuoto sveikatingumo projekto „Sportuoju aš ir mano šeima“ baigiamajame sporto renginyje. Smagios estafetės, gera nuotaika sukvietė į sporto salę ne tik dalyvius, bet ir sirgalius. Nors šiame  renginyje dalyvavo mažai mūsų klasės mokinukų ir jų tėvelių, bet gausi 1c klasės palaikančiųjų komanda  labai juos drąsino plojimais.
Tėveliai, žinokite, vaikai labai pavydėjo Aretui. Jis buvo apdovanotas diplomu, o jo tėtis Deimantas – padėkos raštu. Bet svarbiausia – jie abu buvo kartu!
Tikimės, kad kitą kartą mūsų klasės komanda bus gausesnė.

Mokytoja Alina Marcinkienė

* * * * *
Košės diena

Ar žinojote, kad spalio 10 diena yra Pasaulinė KOŠĖS DIENA?
Mes, 1c klasės mokinukai, to dar nežinojome. Tai mums buvo nauja ir labai įdomu, nes tą dieną valgykloje, pirmos pamokos metu, mums dalino košę indeliuose. Košė buvo neįprasta. Kažkam patiko, kažkam – nelabai...
Bet svarbiausia, supratome, kad valgyti košę labai sveika ir naudinga. Tad tikrai prašysime mamyčių išvirti pusryčiams košę, kurią labai mėgstame.

Mokytoja Alina Marcinkienė

* * * * *
Mes sportininkai!

Rugsėjo 4 dieną 1c klasės mokinukai kartu su mokytoja Alina buvo pakviesti į smagų sporto rytmetį. Keista buvo pirmokams, kad tą dieną pamokos mokykloje nevyko, o visi pradinukai  sugužėjo į mokyklos stadioną.
Po smagios mankštos visi rikiavosi į voras estafetėms. Saulėtas šiltas rytas, linksmos estafetės džiugino vaikus. Smagu pasportuoti prieš gražų savaitgalį.

Mokytoja Alina Marcinkienė