4a klasė (2019-2020)

2019-2020 m. m.

4a klasės išvykų, renginių akimirkos

 

 

 

 

2017-2018 m. m.

2a klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos


* * * * *
Pilietinės akcijos renginys „Šimtas linkėjimų Lietuvai“

Kovo 7 dieną Gegužių progimnazijos 2a klasės mokiniai ir mokytoja  dalyvavo Šiaulių m. viešosios  bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų t. 8)  baigiamajame pilietinės akcijos renginyje „Šimtas linkėjimų Lietuvai“. Renginio metu mokiniai išklausė Lietuvos 100 metų  istoriją, karpė ąžuolo lapus, rašė linkėjimus. Ąžuolo lapai buvo sukabinti ant medžio. Ir suskaičiavus lapus ant ąžuolo buvo  lygiai 100  lapų.  

Klasės mokytoja Indra Vinickienė

* * * * *
Išvyka į Šiaulių dailės galeriją

2017 m. spalio 26 dieną Gegužių progimnazijos 2a klasės mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje. Mokiniai turėjo įdomų, neįprastą edukacinį užsiėmimą JOGA IR MENAS? Vaikai mokėsi atpalaiduoti kūną, pabūti tyloje. Buvo drąsinami išbandyti įvairius jogos pratimus, lavinti kūrybinę  vaizduotę, pamatyti aplinkoje spalvas, atlikti kūrybinį darbą. Vaikai į mokyklą parsinešė nuotaikingus  kūrybiškumo skatinimo būdus, o labiausiai tai  gerą emociją.  

Klasės mokytoja Indra Vinickienė

* * * * *
Spalis  - sveikatingumo mėnuo

Spalis  - sveikatingumo mėnuo. 2017 10 13  Šiaulių Gegužių progimnazijoje  - Ugdymo diena, skirta sportui.  2a klasės mokiniai šią dieną praleido baseine.

Klasės mokytoja Indra Vinickienė

* * * * *
Linksmosios estafetės

Spalio 6 dieną  mokykloje vyko projektas “Sportuoju aš ir mano šeima” – “Linksmosios estafetės”. 2a klasės mokiniai ir jų tėveliai  aktyviai įsijungė į šį projektą, sudarydami šaunią komandą. Džiaugiuosi savo vaikų ir tėvelių noru bendrauti, jų sportiškumu, aktyvumu.

Klasės mokytoja Indra Vinickienė

* * * * *

Akcija „Švarus kelias į mokyklą"

2017 m. rugsėjo 26 d. Šiaulių Gegužių progimnazijos mokiniai pradėjo vykdyti akciją „Švarus kelias į mokyklą". 2a klasės mokiniai  rinko šiukšles S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje. Šiukšlių pririnkome pilnus maišus. Mokiniai džiaugėsi, kad mokinių kelias į namus bus švarus. Džiaugiuosi savo mokinių sąmoningumu, supratingumu, kad atlikdami tokį gerą darbą, gražiname savo mokyklą.

Klasės mokytoja Indra Vinickienė 

2016-2017 m. m.

1a klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos


* * * * *
Edukacinis užsiėmimas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre. Susipažinimas su aktoriaus profesija

2017 m. kovo 30 d. 1a klasės mokinukai vyko į Šiaulių dramos teatro rengiamą įdomų ir linksmą edukacinį užsiėmimą „Pasivaikščiojimas po užkulisius“, taip pat susipažinti su aktoriaus profesija. Mokiniams buvo papasakota teatro istorija, supažindinta su naujais žodžiais: parteris, balkonas, rekvizitai, butaforija, dekoracijos, trupė. Mokinukams buvo labai nuostabu, kas vyksta  užkulisinėje teatro pusėje: persirengimo kambariuose, kostiumų sandėlyje, grimo kambaryje. Edukacinis užsiėmimas su teatro butafore suteikia galimybę patiems paliesti tikroviškai atrodantį daiktą, kuris teatre vadinamas butaforija. Grimo kambaryje vaikams teko pamatyti kaip vyksta aktoriaus veido bruožų pakeitimas, kokie tam reikalingi reikmenys.
Edukacinė ekskursija po teatrą lavina vaizduotę ir ugdo teatro meno supratimą bei svarbą. Kad aktoriaus profesija turi savito žavesio, tačiau   daug  laiko ir pastangų reikalaujanti ši neeilinė profesija.
Visi grįžo į mokyklą laimingi ir linksmi, pasipuošę veidus tikrovišku grimu.

Klasės mokytoja Indra Vinickienė

* * * * *
Linksmosios karinės pratybos

2016-10-08 Šiaulių Gegužių progimnazijos 1 a  klasės bendruomenė (vaikai – tėveliai – klasės auklėtoja) dalyvavo linksmosiose karinėse pratybose, kurias organizavo „Raudona varna“. Renginys vyko Bubiuose,  nuostabiame miške. Nors oras ir nelepino, tačiau gera nuotaika nesutrukdė mūsų klasės iškylos. Bazėje mus  pasitiko karinių miško pajėgų štabo karininkai. Majoras Skausmas pravedė rikiuotę. Visus dalyvius aprengė karinėmis uniformomis ir užmaskavo veidus. Paaiškino, kaip atliksime užduotis, suskirstė į būrius, išdalino žemėlapius ir išleido vykdyti užduočių. Keturios komandos varžėsi tarpusavyje, kuri pirma įveiks keturias kliūtis: kliūčių ruožą, minų lauką, suras ir išgelbės sužeistąjį, atrems puolantį priešą su tankais. Paskutiniame poste vėl susitiko visi būriai. Karo lauko restorane, buvo paskelbti rezultatai, valgoma kareiviška košė, geriama arbata, dalinamasi įspūdžiais.

Visas nepakartojamas pratybų akimirkas užfiksavo  – klasės auklėtoja Indra Vinickienė

* * * * *