4c klasė (2019-2020)

2019-2020 m. m.

4c klasės išvykų, renginių akimirkosSausio 24 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Šiaulių universiteto bibliotekoje,  kur susipažino su bibliotekininko, komunikacijos ir informacijos specialisto profesija, sužinojo, kaip nauja knyga atkeliauja iki skaitytojo. Taip pat pamatė ir pavartė didžiausią Lietuvos knygą „Aukuras Salduvei“, bibliotekoje saugomas netradicinio formato, įrišimo ir dizaino knygas. Lankėsi aušrininko, publicisto, istoriko, gydytojo, švietėjo dr. J. Šliūpo bibliotekos skyriuje ir susipažino su šio archyvo įkūrimo istorija, jo veikla, archyve saugomomis dr. J. Šliūpo knygomis, laikraščiais, asmeniniais daiktais, rankraščiais.
Mokytoja Rosita Kalinienė

  * * * * *

2017-2018 m. m.

2c klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

Nepastebimai prabėgo dar vieneri 2017-2018 mokslo metai. Prisiminkime užfiksuotas, kartu išgyventas smagias, gražias, prasmingas akimirkas...

2017 m. rugsėjo mėnesį visi dalyvavome akcijoje „Švarus kelias į mokyklą“, nes mums rūpi, kokioje aplinkoje gyvename.

Spalio 17 dieną lankėmės „Pegaso“ knygyne, kur vyko netradicinė pasaulio pažinimo pamoka ir sužinojome apie pasaulio gyvūnus.

Lapkričio 23 dieną kartu su tėveliais dalyvavome bendruomenės vakare „Džiaugsmo dirbtuvėlės“ ir pamokėlės metu kūrėme pasakas.

Lapkričio 24 dieną dalyvavome netradicinėje lietuvių kalbos kūrybinio rašymo pamokoje – susitikime su buvusia mūsų mokyklos mokine, rašytoja Ilona Ežerinyte.

Gruodžio 13 dieną dalyvavome respublikinėje kūrybinėje – praktinėje mokinių konferencijoje „Mano ETNO pasaulis“, kur pagilinome savo žinias apie lietuvių muzikinį, pasakojamąjį folklorą.

Vasario 1 dieną giedojome himną iškilmingame miesto Tarybos posėdyje.

Kovo 30 dieną džiaugsmingai žygiavome į Salduvės piliakalnį, kur netikėtai prisnigo...

Balandžio 20 dieną dalyvavome Jurginių šventėje Raudėnuose, kur sužinojome, kaip švenčiamos Jurginės, kokie yra gyvulių išvarymo po žiemos į lauką papročiai.

Gegužės 10 dieną šokome respublikinėje folklorinių šokių vakaronėje „Gegutės šėlsmas“, o birželio 15-17 dienomis dalyvavome etnokultūrinėje stovykloje.

Džiaugiuosi, kad buvote žingeidūs, smalsūs, aktyvūs.

Smagios, gražios, turiningos, prasmingos vasaros, vaikai!

Jūsų mokytoja Rosita 

* * * * *

2016-2017 m. m.

1c klasės mokinių išvykų, renginių akimirkos

 

* * * * *

Lyg viena akimirka prabėgo visi 2016-2017 mokslo metai. Prisiminkime, kaip mokslo metų pradžioje susipažinome su mokykla, mokyklos biblioteka, joje dirbančiais darbuotojais, mokytojais ir  administracija. Per Šiaulių dienas keliavome pažintiniu taku ir susipažinome su Gegužių bei Lieporių mikrorajonais, juose esančiomis mokyklomis, biblioteka, skaičiavome, kiek ąžuoliukų auga mūsų mokyklos kieme. Per klasės valandėlę džiaugsmingai piešėme kreida mokyklos kieme. O kaip skaniai ir smagiai visi kartu krimtome daržoves, mokėmės taisyklingai valytis dantukus, saugiai elgtis gatvėse ir keliuose! Prisiminkime visas metų šventes, kurias šventėme kartu – Advento vakarą, Užgavėnes, Velykas, Vaikų Velykėles. Lankėmės edukacijose, tėvelių ir močiučių darbovietėse. Dalyvavome įvairiuose projektuose, konferencijose. Ne kartą dainavome parodų atidarymuose, koncertuose, renginiuose, kartu sportavome, iškylavome. Buvo gera kartu!

Jūsų mokytoja Rosita

2017-05-31