Būsimiems pirmokams

Priėmimas į mokyklą vykdomas pagal ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ KOMPLEKTAVIMO TVARKOS APRAŠĄ.

 

Gerbiami tėveliai, planuojate leisti savo atžalą mokytis mūsų mokyklos 1 klasėje? Prisiminkite, kad nuo kovo 1 d. prasideda komplektavimas į pirmas klases. Komplektavimas Šiaulių miesto švietimo įstaigose vykdomas pagal Šiaulių miesto savivaldybės nustatytą tvarką.
Atvykdami į mokyklą tėvai turi rašyti prašymą mokytis progimnazijos 1 klasėje, pateikti vaiko asmens dokumento kopiją, gyvenamosios vietos deklaraciją arba nuomos sutartį, patvirtintą pas notarą. Deklaraciją būtina pasidaryti iki gruodžio mėnesio pabaigos.
Primename, kad į mūsų progimnaziją priimami mokiniai, gyvenantys: S. Dariaus ir S. Girėno, Gegužių, V. Grinkevičiaus, Gvazdikų t., Jotvingių, Kalniškių, Karaliaučiaus, Krymo, Lieporių, Mažosios Lietuvos, Lukojaus, m. Mažvydo, l. Rėzos, Saulės tako, Sembos, Sevastopolio, Žiemgalių gatvėse.
2018-2019 m.m. siekiame sukomplektuoti 4 klases po 24 mokinius.
Darbo dienomis Jūsų laukiame 220 kab., teirautis galite telefonu: 8 41 552629

Priėmimo į Gegužių progimnazijos formalųjį švietimą papildančio pradinio ugdymo dailės skyriaus naujai formuojamas klases sąlygų aprašas.

2018 m. rugsėjo 1-ąją pirmokus pasitiks mokytojos:

* * * * *

INGRIDA STRELKAUSKIENĖ

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Bėga, nubėga tolyn takeliai,
Eiki – jau laikas į klasę, vaikeli!

Nuaidi skambutis, nutyla šurmulys, klasėje susikaupimas ir darbas. Darbe su mokiniais randu gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.

Skriete praskriejo jau 18 metų, kai džiugiu žvilgsniu mane pasitinka mokiniai.

Esu darbšti, nuoširdi, atvira ir pareiginga. Esu sukaupusi daug žinių, turiu patirties dirbant net su jungtinėmis klasėmis. Turiu gerus komandinio darbo įgūdžius, keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, dalinuosi savo gerąja darbo patirtimi. Kūrybiškumas – ryškiausia mano savybė, leidžianti nuolat tobulėti, ieškoti, siekti naujovių, ugdyti mokinių išradingumą, norą sužinoti, atrasti.

Siekiu prasmingo dialogo ir bendrumo su tėvais, puoselėjant gražius mokinių žmogiškumo bruožus: sąžiningumą ir pasitikėjimą, draugiškumą ir darbštumą, kuklumą ir nuoširdumą.

Stengiuosi vidiniu gėriu džiuginti mokinius, kad visada šalia manęs jaustųsi saugiai, būtų linksmi ir laimingi.

Esu laiminga, žinodama, kad mano buvę mokiniai sėkmingai mokosi vyresnėse klasėse.

Džiaugiuosi, kad iš mokyklos mokiniai su savimi išsineša dėmesį, meilę, šilumą.

* * * * *

LAIMA VARNAVIČIENĖ

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Tu atėjai? Tai sėskis ir klausyk, ką tau širdim ir lūpomis kalbėsiu.
Nes atiduoti noriu viską: ką žinau, ką suprantu ir ką jaučiu.
Išmokyt noriu mylėt, atleist, patart, padėt suklupusiam ir jo nebart...
Girdėt, kaip lūpos tyli. Matyt, kai akys užsimerkia, pajusti ilgesį, išgirst, kai verkia...
Išmokyt noriu BŪTI ŽMOGUMI!  (O. Jasinskienė)

Labai norėčiau, kad vaikai su džiaugsmu eitų į mokyklą, kad jiems būtų gera ir smagu.  Mėgstu savo darbą, patinka matyti, kaip mano mokinukai auga, keičiasi, kaip jie moka džiaugtis įveikę sunkią užduotį, kokie laimingi būna padėję savo draugui, koks spalvingas jų vaikiškas pasaulis!

Kiekvienas vaikas mano klasėje yra laukiamas, vertinamas ir mylimas, todėl stengiuosi dirbti taip, kad paskui nesigailėčiau, kad ko nors nepadariau, nepastebėjau, neišgirdau...

Kad mokymasis būtų įdomus ir teiktų džiaugsmą, sieksiu rasti kelią į mokinių širdis. Mokysiu naudingai leisti laiką, atrasti savo gabumus, malonumą kurti ir  kryptingai siekti žinių.

 

* * * * *

KRISTINA VAIDILIENĖ

Pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Jau daugelį metų žengiu tais pačiais, kaip ir mokinukai, takais į mokyklą, nes esu mokytoja. Daugelis mokytų mokinių jau seniai paliko mokyklos suolus, tačiau netikėti susitikimai visada džiugina. Kas liko jų širdyse, kartais išreiškiama šypsena, kartais maloniu pašnekesiu, o kartais - laiškais.

„Būdama maža aš nesirinkau, nei kur, nei pas ką eiti į pirmąją klasę. Patekau pas mokytoją Kristiną. Klasėje pamačiau Platono žodžius „Gera pradžia – pusė darbo“. Tai tiesa. Tie metai buvo patys geriausi mano gyvenime dėl daugelio priežasčių. Man nebuvo baisu daryti klaidas, prašyti pagalbos ar reikšti savo nuomonę, nes Jūs visomis jėgomis stumdavote į priekį ir būdavote objektyvi visų atžvilgiu. Dar mūsų klasė buvo kaip kumštis, nes mokėte bendravimo pagrindų ir sužinojome, koks svarbus yra tarpusavio pasitikėjimas...“ (Eglė Poškevičiūtė).

 „Mokėte mus būti patriotais savo šaliai, mylėti gyvenimą, pastebėti smulkmenas, grožėtis natūralumu, būti asmenybėmis... Jūsų dėka ėmiau rašyti eilėraščius. Tikėjote visais ir kiekvienu. Mokėte gyvenimo išminties, vadovavotės širdimi. Išmokėte to, kas gyvenime svarbiausia – pasitikėti savimi ir būti geru žmogumi...“ (Skaistė Liepytė).

Aš  tik mokytoja – tikinti, pasitikinti ir stengiuosi elgtis su visais taip, kaip norėčiau, kad elgtųsi su manimi.

* * * * *

VIRGINIJA MILTINIENĖ

Pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Ankstyvi rytai, persmelkti tiršto rūko, krintančių snaigių ar parskrendančių paukščių švilpesio, - man tai pats svarbiausias paros metas. Jau dvidešimt ketverius metus kiekvieną rytą skubu į MOKYKLĄ. Žinau – mane ten pasitiks būrys ypatingų vaikų. Vaikų, kurie laukia įdomios pamokos, mokytojos šypsenos, naujos kelionės. Jie laukia  mokytojos, kuri moka išklausyti, padėti, suprasti, paskatinti, atsiprašyti.... Jau daug metų mėgaujuosi kiekviena mokymo ir buvimo su savo mokiniais akimirka. Noriu būti mokytoja, kurią užaugę vaikai prisimena visą gyvenimą. Ar man tai pavyksta, turbūt geriausiai žino mokinių tėveliai:

<...svarbiausia, kad mokytojas būtų Asmenybė, kuri mokytų, įkvėptų, mokėtų džiaugtis gyvenimu,  būtų  smalsi,  energinga,  mylėtų ir pažintų vaikus. Tokia yra mūsų sūnaus mokytoja.“>      Adomo tėveliai

 < Mokytoja – tai žmogus, kuris su vaiku eina koja kojon, nuo pat pirmo žingsnelio padeda jam įsilieti į kolektyvą. Tai žmogus, kuris ne tik moko, bet ir augina.>    Airono  mama

 < Tai mokytoja, sugebanti įkvėpti mokinius siekti aukščiausių mokslo rezultatų, gražaus elgesio su draugais... Mes džiaugiamės, kad tai mūsų vaiko mokytoja.>      Orintos tėveliai

< Mokytoja – puiki pedagogė, kuri puikiai atskleidžia vaikų gabumus.>Igno mama

< Su mokytoja Virginija jau bendraujame aštunti metai. Tiesą pasakius, pavydžiu savo vaikams  jų pirmosios mokytojos. Tuo pačiu ir džiaugiuosi, kad keliai suvedė su šia mokytoja. Žaviuosi jos sumanumu ir išradingumu, griežtumu ir nuoširdumu, gebėjimu skiepyti patriotiškumą, puoselėti vertybes.>      Gabrielės ir Tautvydo  mama

<Visuomet pasitinka ir išlydi vaikus, tėvelius su šypsena. Mokytoja- nuoširdi, paprasta, atvira ir supratinga. Ji geba uždegti vaikų širdeles geriems darbams, norams, idėjoms.> Aurelijaus  mama

< Tai žmogus, kuris yra pavyzdys mano vaikui! >    Beatos  mama

 * * * * *