Mokiniams

ŠVIETIMAS: mokymosi sutartys; mokinių, tėvų ir mokytojų teisės ir pareigos; pasiekimų vertinimas ir patikrinimas; kt. (ŠMM informacija, dokumentai, tvarkos, ...)

Priėmimas į mokyklą vykdomas pagal ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ KOMPLEKTAVIMO TVARKOS APRAŠĄ 

Priėmimas į mokyklą vykdomas pagal Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2008-11-20 sprendimu Nr. T-362 (2012-06-8 sprendimo Nr. T-182 redakcija) patvirtintą priėmimo į Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos tvarkos aprašą.
Priėmimo į mokyklą tvarkos aprašas ir kiti dokumentai
Mokyklų aptarnaujamos teritorijos

Šiaulių Gegužių progimnazijos tvarkos taisyklės mokiniams

Bendradarbiavimo sutartys dėl mokinių ugdymosi tęstinumo užtikrinimo (pagrindinio ugdymo programos antrosios dalies ir vidurinio ugdymo programos įgyvendinimo) sudarytos su Šiaulių Lieporių (2014-02-03 Nr. 2/20) ir „Saulėtekio“ (2013-10-03 Nr. PR-13-6) gimnazijomis.

Šiaulių Gegužių progimnazijos elektroninio mokinio pažymėjimo išdavimo ir naudojimo tvarkos aprašas.

* * * * *

Mokinių teisės ir pareigos

Mokytojų teisės ir pareigos

Tėvų teisės ir pareigos

* * * * *

DĖL PAKARTOTINAI IŠDUODAMO ELEKTRONINIO MOKINIO PAŽYMĖJIMO (EMP)

Pakartotinai išduodamo elektroninio mokinio pažymėjimo (EMP) kaina yra 4 eurai.

Jei mokinys EMP pametė, sugadino arba mokinys atvyko į mūsų progimnaziją mokytis iš kitos Šiaulių miesto mokyklos, tai pakartotinai elektroninis pažymėjimas mokiniui bus išduotas:

  1. kai mokinio tėveliai parašys prašymą progimnazijos raštinėje;
  2. už pakartotinai išduodamą pažymėjimą sumokės 4 eurus PAVEDIMU:

Suma 4 Eur.
Mokėjimo paskirtis : Už EMP (vaiko vardas, pavardė, klasė)
Šiaulių Gegužių progimnazija
Kodas 190532281
LT 30 7300 0101 0356 4767, Swedbank

Atsiųsti pavedimo kopiją el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

R.Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2016-09-20

* * * * *

Nuo 2012-09-01 remiantis Šiaulių Gegužių progimnazijos bendruomenės pageidavimu ir Progimnazijos tarybos sprendimu MŪSŲ MOKINIAI PROGIMNAZIJOJE DĖVI MOKYKLINĘ UNIFORMĄ (jos dalį): mėlyno atspalvio megztinį (susagstomą arba be sagų) arba liemenę, sijoną, sarafaną. Prie uniformos segamas ženkliukas arba medžiaginė emblema su progimnazijos ženklu (juos įsigysite pas klasės auklėtoją).
Mokinių uniformų užsakymai (mokinio uniformos modelio išrinkimas, išmatavimas, sumokėjimas) priimami Šiaulių PC „Saulės miestas“ parduotuvėje „Savitas stilius“ (II aukštas).

* * * * *

Pamokų tvarkaraščiai:

1-4 klasės

5-8 klasės

Mokytojai

* * * * *

Dalykų modulių (konsultacijų gabiems mokiniams) tvarkaraštis. Kviečiame lankyti

* * * * *

Konsultacijų tvarkaraštis.

* * * * *

 

Progimnazijoje teikiama išskirtinė galimybė mokiniams – sužinoti, išmokti, susipažinti – lankyti dalykų modulius (užsiėmimų laikas nurodomas pamokų tvarkaraštyje).

 

PLAČIAU: 2017-2018 mokslo metais 1-6 klasių gabūs, norintys sužinoti ir išmokti mokiniai kviečiami lankyti dalykų modulius. 

 

* * * * *

2017-2018 mokslo metais 5-8 kl. mokiniai kviečiami lankyti anglų k., lietuvių k., matematikos konsultacijas, kurias teikia klasės (grupės) dalykų mokytojai.

 

Rengė R.Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2017-08-25

* * * * *

Mokinius ir jų tėvelius informuojame, kad yra patvirtinta nauja vaiko sveikatos pažymėjimo forma (papildyta vaiko sveikatos pažymėjimo forma Nr.027-1/a), reglamentuojanti pakeitimus vaiko sveikatos patikrinime. Nuo šiol kiekvienam mokiniui teks apsilankyti ne tik pas šeimos ar vaikų gydytoją, bet ir pas odontologą.
Kviečiame neatidėti profilaktinio sveikatos patikrinimo paskutinėms vasaros dienoms ar rudeniui, o vizitu pas gydytojus pradėti rūpintis jau dabar. Susirūpinti turėtų ir tie, kuriems reikalinga specialistų - konsultantų (okulistų, kardiologų, endokrinologų ar kt.) išvada. Primename, kad vaiko sveikatos pažymėjimą į ugdymo įstaigą reikia pristatyti iki rugsėjo 15 dienos.

Irmina Ramanauskienė. Šiaulių  Gegužių progimnazijos vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė