Veiklų ambasadoriai

savo veikla, ugdytinių pasiekimais, iniciatyvomis  garsinę progimnazijos vardą, mokytojai:

* * * * *

2018-2019 m.m.:

  • Silvija Baranauskienė, progimnazijos direktorė
  • Aušra Didžgalvienė, pradinio ugdymo mokytoja
  • Edita Montvilienė, pradinio ugdymo mokytoja
  • Rita Kancerienė, anglų kalbos mokytoja
  • Birutė Petkuvienė, lietuvių kalbos mokytoja
  • Ilona Zazienė, etikos mokytoja
  • Ieva Rafael, matematikos, IT, ekonomikos mokytoja
  • Raimonda Janulienė, muzikos mokytoja
  • Ilmaras Oss, technologijų, dailės mokytojas
  • Indrė Strelkauskienė, socialinė pedagogė

* * * * *

2017-2018 m. m.:

  • Sergejus Staponkus, istorijos mokytojas,
  • Inga Turovaitė, lietuvių k. mokytoja,
  • Giedrė Steponavičienė, kūno kultūros mokytoja,
  • Virginija Miltenienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Raimonda Janulienė, muzikos mokytoja,
  • Rosita Kalinienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Regina Rudienė, dailės ir technologijų mokytoja,
  • Nijolė Barkevičienė, dailės ir technologijų mokytoja,
  • Dalia Urbonavičienė, biologijos mokytoja,
  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja.

 * * * * *

2016-2017 m. m.:

  • Ieva Rafael, IT, matematikos, ekonomikos mokytoja, Progimnazijos tarybos pirmininkė,
  • Edita Montvilienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Virginija Miltenienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Birutė Petkuvienė, lietuvių k. mokytoja,
  • Dalia Varpučinskienė, anglų k. mokytoja,
  • Arūnas Kačerauskas, kūno kultūros mokytojas,
  • Elvyra Ramoškienė, tikybos mokytoja,
  • Daiva Virakienė, šokio mokytoja,
  • Vita Žabarauskaitė, dailės ir technologijos mokytoja, dailininkė,
  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja.

* * * * *

2015-2016 m. m.:

  • Edita Montvilienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Jūratė Markūnienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Ingrida Kačinskienė, anglų k. mokytoja,
  • Daiva Šimkuvienė, lietuvių k. mokytoja,
  • Vita Žabarauskaitė, dailės ir technologijų mokytoja, dailininkė,
  • Kęstutis Ignotas, kūno kultūros mokytojas,
  • Sergejus Staponkus, istorijos mokytojas,
  • Ieva Rafael, IT, matematikos, ekonomikos mokytoja, Progimnazijos tarybos pirmininkė,
  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja.

* * * * * 

 2014-2015 m. m.:

  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja,
  • Raimonda Janulienė, muzikos mokytoja,
  • Birutė Petkuvienė, lietuvių k. mokytoja,
  • Sergejus Staponkus, istorijos mokytojas,
  • Dalia Urbonavičienė, biologijos mokytoja,
  • Aušra Didžgalvienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Edita Montvilienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Giedrė Steponavičienė, kūno kultūros mokytoja,
  • Ingrida Kačinskienė, anglų k. mokytoja.

* * * * *

 2013-2014 m. m.:

  • Rasa Balčiūnienė, IT, matematikos mokytoja, Profesinio orientavimo koordinatorė,
  • Inga Turovaitė, lietuvių k. mokytoja,
  • Ieva Rafael, IT, matematikos, ekonomikos mokytoja, Progimnazijos tarybos pirmininkė,
  • Ilona Zazienė, etikos mokytoja,
  • Elvyra Ramoškienė, tikybos mokytoja,
  • Alina Marcinkienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Raimonda Janulienė, muzikos mokytoja,
  • Ingrida Kačinskienė, anglų k. mokytoja,
  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja.

 * * * * *

 2012-2013 m. m.:

  • Silvija Baranauskienė, direktorė, lietuvių k. mokytoja,
  • Daiva Stakvilevičienė, pavaduotoja, dailės ir technologijų mokytoja,
  • Raimonda Janulienė, muzikos mokytoja,
  • Sergėjus Staponkus, istorijos mokytojas,
  • Edita Montvilienė, pradinių kl. mokytoja,
  • Rasa Balčiūnienė, IT, matematikos mokytoja, Profesinio orientavimo koordinatorė,
  • Aistė Vedeckienė, specialioji pedagogė,
  • Ilona Zazienė, etikos mokytoja,
  • Vita Žabarauskaitė, dailės ir technologijų mokytoja, dailininkė.

 * * * * *