2020-2021 m. m.

**********************************************************************************

Klasių auklėtojų dėmesiui,

kviečiame registruotis į ugdymo karjerai užsiėmimus.
**********************************************************************************

PROFESINIS VEIKLINIMAS ZOOM'E: SUSITIKIMŲ CIKLAS JAUNIMUI #NORIUBŪTI

Šiaulių Gegužių progimnazijos 5-8 kl. mokiniai įsitraukė į ugdymo karjerai projektą #NORIUBŪTI. Projektas skirtas ugdyti įvairialypę asmenybę, supažindinti su įvairiomis profesijomis nuotoliniu būdu, išmokyti pažinti savo gebėjimus ir interesus, juos įsivertinti ir panaudoti renkantis mokymosi veiklas ateityje. Projekto organizatoriai – Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazijų profesinio orientavimo konsultantai Monika Domeikienė ir Roman Šarpanov. Spalio 14 d. buvo pirmas susitikimas su fotografe Simona Umaraite. Susitikimas buvo labai įdomus ir aktualus mokiniams, nes dalyvavo mokiniai, kurie svajoja apie fotografo profesiją. Dar laukia daug smagių susitikimų!
Informaciją parengė mokytoja R.Balčiūnienė


Nuotrauka M.Domeikienės
* * *

2020-10-02 Susitikimas su rašytoju V. Šidlausku. Plačiau...

* * *

2020-09-24 3b klasės mokiniai lankėsi Lietuvos pašte. Susipažino su pašto istorija. Sužinojo kokių profesijų žmonės dirba, kokios pašto funkcijos. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kaip vyksta laiškų siuntimo procesas. Jie apžiūrėjo vokus, įvairius pašto ženklus. Edukaciją mokiniams pravedė Karolio mama Snieguolė Laidauskienė.
Kupini įspūdžių, praturtėję žiniomis, praplėtę savo akiratį mokiniai grįžo į mokyklą.
Informaciją pateikė klasės mokytoja Laima Varnavičienė

* * *

2020-09-11 Išvyka į saldainių fabriką "Rūta". Plačiau...
*
 * *

2020-09-07 6e kl. mokiniai dalyvavo veikloje „Mes – animacijos kūrėjai“ Išmaniojoje mokykloje. Mokiniai buvo supažindinti su animacijos atsiradimo istorija, parodyti pirmi animaciniai filmukai, sukurti užsienyje, Lietuvoje. Buvo įdomu pamatyti, kaip tampama animacijos kūrėju. Išsiaiškinome animatorius – profesija, ar hobis. Po to mokiniai atliko praktines užduotis, taikydami kompiuterines programas – kiekvienas turėjo sukurti animacinį filmuką ir jį pristatyti. Labiausiai visiems patiko dalyvauti Formulės varžybose, užsidėjus išmaniuosius akinius. Pilni įspūdžių sugrįžome į mokyklą.
6e klasės auklėtoja R. Balčiūnienė