Mokytojai

2017-2018 m. m.

 

Metodinės grupės 2017-2018 m.m.

Tikyba
Elvyra Ramoškienė, vyresnioji mokytoja

Etika
Ilona Zazienė, vyresnioji mokytoja

Prancūzų kalba
Kristina Venzlauskienė

Lietuvių kalba
Inga Turovaitė, mokytoja metodininkė
Birutė Petkuvienė, mokytoja metodininkė
Laima Tamulevičienė, vyresnioji mokytoja
Silvija Baranauskienė, mokytoja metodininkė
Renalda Savickienė, vyresnioji mokytoja

Anglų kalba
Rita Kancerienė, vyresnioji mokytoja
Aida Čilinskienė, vyresnioji mokytoja
Jurgita Mickutė-Penikienė, vyresnioji mokytoja
Ingrida Kačinskienė, mokytoja metodininkė
Dalia Varpučinskienė, vyresnioji mokytoja
Jūratė Pocienė
Rasa Karpienė, vyresnioji mokytoja


Anglų kalba, rusų kalba
Viktorija Urnėžienė

Vokiečių kalba
Lina Šidlauskienė, mokytoja metodininkė

Rusų kalba
Gražina Korkevičienė, vyresnioji mokytoja

Rusų kalba, istorija
Nijolė Teišerskienė, vyresnioji mokytoja

Matematika
Evelina Brikienė, vyresnioji mokytoja
Vidmantė Žegunienė, vyresnioji mokytoja

Matematika, IT
Rasa Balčiūnienė, vyresnioji mokytoja
Reda Zalogienė, vyresnioji mokytoja

Matematika, IT, ekonomika
Ieva Rafael, matematikos ir IT mokytoja metodininkė, ekonomikos mokytoja ekspertė

Fizika, matematika
Rasa Žemaičiūnienė

Chemija
Vilija Kladkienė, mokytoja metodininkė

Geografija
Liucija Martinaitienė, vyresnioji mokytoja

Biologija, gamta ir žmogus
Dalia Urbonavičienė, mokytoja metodininkė

Istorija
Sergejus Staponkus, vyresnysis mokytojas

Muzika
Rita Tamašauskienė, mokytoja metodininkė
Raimonda Janulienė, mokytoja metodininkė

Muzika, žmogaus sauga
Auksė Mockienė, vyresnioji mokytoja

Šokis
Daiva Virakienė

Kūno kultūra
Giedrė Steponavičienė, vyresnioji mokytoja
Arūnas Kačerauskas, vyresnysis mokytojas

Kūno kultūra, žmogaus sauga
Kęstutis Ignotas, vyresnysis mokytojas

Dailė, technologijos
Nijolė Bartkevičienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė
Aušra Lučinskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Regina Rudienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Vita Žabarauskaitė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Dana Kulikauskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Aušra Dilnikaitė, dailės ir technologijų mokytojas

Technologijos
Ilmaras Oss, vyresnysis mokytojas

Dailė
Lina Lušienė, dailės ir technologijų mokytoja, pradinių kl. mokytoja metodininkė

Pradinės klasės

Aušra Adomaitienė, mokytoja metodininkė
Vanda Dulskienė, vyresnioji mokytoja
Alina Marcinkienė, mokytoja metodininkė
Ligita Norvilienė, mokytoja metodininkė
Žiedūna Sinušienė, vyresnioji mokytoja
Laimutė Adamonienė, mokytoja metodininkė
Laima Varnavičienė, mokytoja metodininkė
Kristina Vaidilienė, mokytoja metodininkė
Virginija Miltinienė, mokytoja metodininkė
Nijolė Gabrielaitienė, mokytoja metodininkė
Edita Montvilienė, mokytoja metodininkė
Jūratė Ivaškienė, mokytoja metodininkė
Aušra Kulnienė, mokytoja metodininkė
Indra Vinickienė, mokytoja metodininkė
Aušra Didžgalvienė, mokytoja ekspertė
Rosita Kalinienė, vyresnioji mokytoja
Rozita Jackienė, mokytoja metodininkė

Pradinės klasės, žmogaus sauga
Asta Labanauskienė, mokytoja metodininkė

Socialinė pedagogė

Indrė Strelkauskienė, vyresnioji soc. pedagogė
Jurgita Laidauskienė, vyresnioji soc. pedagogė

Logopedė
Rimanta Jusienė, vyresnioji logopedė
Jolita Mačiulskienė, logopedė metodininkė

Specialioji pedagogė
Aistė Vedeckienė, spec. pedagogė metodininkė

Psichologė
Rimantė Bagdonaitė