Mokytojai

Mokytojai 2018-2019 m.m.

(Funkcijos ir reikalavimai pareigybei)

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. 8-41-552560

Dorinis ugdymas (tikyba)
Elvyra Ramoškienė, vyresnioji mokytoja


Dorinis ugdymas (etika)
Ilona Zazienė, vyresnioji mokytoja

Lietuvių kalba ir literatūra
Inga Turovaitė, mokytoja metodininkė
Birutė Petkuvienė, mokytoja metodininkė
Laima Tamulevičienė, vyresnioji mokytoja
Silvija Baranauskienė, mokytoja metodininkė
Renalda Savickienė, vyresnioji mokytoja

Užsienio kalba (anglų)
Rita Kancerienė, vyresnioji mokytoja
Aida Čilinskienė, vyresnioji mokytoja
Jurgita Mickutė-Penikienė, vyresnioji mokytoja
Ingrida Kačinskienė, mokytoja metodininkė
Dalia Varpučinskienė, vyresnioji mokytoja
Jūratė Pocienė
Rasa Karpienė, vyresnioji mokytoja

Užsienio kalba (prancūzų)
Kristina Venzlauskienė

Užsienio kalba (anglų, rusų)
Viktorija Urnėžienė


Užsienio kalba (vokiečių)
Lina Šidlauskienė, mokytoja metodininkė

Užsienio kalba (rusų)
Gražina Korkevičienė, vyresnioji mokytoja
Tatjana Cukanova, vyresnioji mokytoja

Užsienio kalba (rusų), istorija
Nijolė Teišerskienė, vyresnioji mokytoja


Matematika
Evelina Brikienė, vyresnioji mokytoja
Vidmantė Žegunienė, vyresnioji mokytoja

Matematika, informacinės technologijos
Rasa Balčiūnienė, matematikos vyresnioji mokytoja, IT mokytoja metodininkė
Reda Zalogienė, vyresnioji mokytoja

Matematika, informacinės technologijos, ekonomika
Ieva Rafael, matematikos ir IT mokytoja metodininkė, ekonomikos mokytoja ekspertė


Fizika, matematika
Rasa Žemaičiūnienė

Chemija
Vilija Kladkienė, mokytoja metodininkė

Geografija
Liucija Martinaitienė, vyresnioji mokytoja

Biologija, gamta ir žmogus
Dalia Urbonavičienė, mokytoja metodininkė

Istorija
Sergejus Staponkus, vyresnysis mokytojas

Muzika
Rita Tamašauskienė, mokytoja metodininkė
Raimonda Janulienė, mokytoja metodininkė

Muzika, žmogaus sauga
Auksė Mockienė, vyresnioji mokytoja

Šokis
Daiva Virakienė

Kūno kultūra
Giedrė Steponavičienė, vyresnioji mokytoja
Arūnas Kačerauskas, vyresnysis mokytojas

Kūno kultūra, žmogaus sauga
Kęstutis Ignotas, vyresnysis mokytojas

Dailė, technologijos
Aušra Lučinskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Vita Žabarauskaitė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Dana Kulikauskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Jūratė Šlitė, dailės, technologijų mokytoja metodininkė 
Jurgita Januškevičienė, technologijų mokytoja, vyresnioji dailės mokytoja
Ilmaras Oss, vyresnysis dailės, technologijų mokytojas

Dailė
Lina Lušienė, dailės ir technologijų mokytoja, pradinių kl. mokytoja metodininkė


Pradinis ugdymas
Ingrida Strelkauskienė, vyresnioji mokytoja
Laima Varnavičienė, mokytoja metodininkė
Kristina Vaidilienė, mokytoja metodininkė
Virginija Miltinienė, mokytoja metodininkė
Diana Urbonienė, vyresnioji mokytoja
Nijolė Gabrielaitienė, mokytoja metodininkė
Edita Montvilienė, mokytoja metodininkė
Virginija Pastorastienė, vyresnioji mokytoja
Aušra Kulnienė, mokytoja metodininkė
Indra Vinickienė, mokytoja metodininkė
Aušra Didžgalvienė, mokytoja ekspertė
Rosita Kalinienė, mokytoja metodininkė
Rozita Jackienė, mokytoja metodininkė
Aušra Adomaitienė, mokytoja metodininkė
Vanda Dulskienė, vyresnioji mokytoja
Alina Marcinkienė, mokytoja metodininkė
Ligita Norvilienė, mokytoja metodininkė
Žiedūna Sinušienė, vyresnioji mokytoja

Pradinis ugdymas, žmogaus sauga
Asta Labanauskienė, mokytoja metodininkė


Socialinė pedagogė
Indrė Strelkauskienė, vyresnioji soc. pedagogė. Tel. Nr. 8-613-09892
Jurgita Laidauskienė, vyresnioji soc. pedagogė. Tel. Nr. 8-613-10893

Logopedė
Agnė Načienė

Specialioji pedagogė
Aistė Vedeckienė, spec. pedagogė metodininkė

Specialioji pedagogė, logopedė
Neringa Petrauskienė