Olimpiados

2020-2021 m.m.

SVEIKINAME!

* * * * *

2021 m. balandžio 22 d. vykusiame pirmosios 7-8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados Finaliniame ture Gegužių progimnazijos 8B klasės mokinys Tautvydas Kačinskas (mokytojas Marius Norbutas) užėmė 3 vietą tarp visų Lietuvos aštuntokų. Sveikinimai su pasiekimu!

* * * * *

Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiados nugalėtojai:

  1. Eglė Lukoševičiūtė, 5c klasė (mokytoja Jūratė Šlitė) – I vieta.
  2. Ieva Varpučinskytė, 6c klasė (mokytoja Jurgita Januškevičienė) –  I vieta.
  3. Gabija Golubovaitė, 6c klasė (mokytoja Jurgita Januškevičienė) –  II vieta.

* * * * * 

Sabina Ričkutė, 5d klasė (mokytoja Oresta Malcevičienė) – Šiaulių miesto 5 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta

* * * * *

SVEIKINAME TAUTVYDĄ KAČINSKĄ, Šiaulių miesto 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiados I VIETOS NUGALĖTOJĄ konstrukcinių medžiagų grupėje

* * * * *

Šiaulių miesto 6–8 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojai:

Daniel Šer, 6c klasė (mokytoja Evelina Brikienė) – I vieta.

Ignas Indrijauskas, 7d klasė (mokytoja Evelina Brikienė) – II vieta.

2021-03-15

* * * * *

SVEIKINAME!

2021 m. kovo 3 dieną Šiaulių Gegužių progimnazijoje, kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos rengiama geografijos olimpiada „Mano gaublys  2021“, kurią mokykloje organizavo geografijos mokytojas Marius Norbutas.  Mokyklos mokiniai  rungėsi demonstruodami savo žinias, įgūdžius ir nusimanymą įvairiuose geografiniuose klausimuose ir užduotyse, kad paaiškėtų geriausiai geografiją išmanantys šeštokai, septintokai ir aštuntokai.  Iš viso atskirų klasių (šeštokų, septintokų ir aštuntokų) olimpiadose dalyvavo 27 savimi ir savo jėgomis labiausiai pasitikintys mokiniai, atsakinėję į 30 klausimų (maksimalus galimas surinkti atsakymų taškų skaičius – 30 taškų).

Susumavus rezultatus,  paaiškėjo olimpiadų prizininkai ir nugalėtojai:

6 klasės:

1 vieta  Daniel Šer 6c kl.  – 30 taškų

2 vieta  Viktorija Baranauskaitė 6a kl. – 23 taškai

3 vieta Aretas Utakis 6c kl. – 22 taškai

7 klasės:

1 vieta Dovydas Grušas 7c kl. – 23 taškai

2 vieta Austėja Astrauskaitė 7b kl. – 22 taškai

3 vieta Majus Ivanavičius 7b kl. – 21 taškas

8 klasės:

1 vieta Ignas Stankevičius 8d kl. – 29 taškai

2 vieta Tautvydas Kačinskas 8b kl. – 28 taškai

3 vieta Eimantas Subačius 8a kl. – 26 taškai

Ačiū visiems dalyvavusiems, pademonstravusiems savo žinias ir drąsą. Susitikime vėl geografijos olimpiadoje „Mano gaublys 2022“ kitąmet!

Marius Norbutas, geografijos mokytojas

* * * * * 

Daniel Šer, 6c kl. mokinys (mokytoja Inga Turovaitė), Šiaulių miesto 5 - 8 klasių meninio skaitymo konkurse laimėjo 2 vietą.

2021-01-25

* * * * * *

2019-2020 m. m. miesto olimpiadų nugalėtojai.  PLAČIAU...  

* * * * * 

2018-2019 m. m. miesto olimpiadų nugalėtojai.  PLAČIAU... 

* * * * *

2017-2018 m. m. miesto olimpiadų nugalėtojai PLAČIAU... 

* * * * *

2016-2017 m. m. miesto olimpiadų nugalėtojai PLAČIAU...

* * * * *

 

Atnaujinta: 2020-09-03