Renginiai 2017-2018 m. m.

* * * * *

Sveikiname

Akvilę Stankevičiūtę, 7c kl. mokinę (istorijos mokytojas Sergejus Staponkus), ir Igną Stankevičių, 5d kl. mokinį (istorijos mokytoja Nijolė Teišerskienė), kurie tapo LR Konstitucijos egzamino I etapo nugalėtojais. Linkime Akvilei ir Ignui sėkmės egzamino II etape (2017 m. spalio 12 d.).

R.Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2017-10-03

* * * * *
Europos kalbų diena

Šiandien rugsėjo 26-oji Europos kalbų diena. Šios gražios šventės tikslas – iškelti daugiakalbystę kaip vieną iš didžiausių Europos vertybių, įprasminti kalbų mokymosi įvairovę, pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms, skatinti įvairių kalbų mokymąsi bei kultūrų sklaidą Lietuvoje ir Europoje.
Gegužių progimnazijoje taip pat buvo paminėta tarptautinė Europos kalbų diena. Ryte mokyklos bendruomenę pasitiko įvairių kalbų pasisveikinimo balandžiai. Užsienio kalbų pamokose buvo surengtos 5 ir 6 klasių mokinių viktorinos. Mokiniai turėjo puikią progą pagerinti savo užsienio kalbų bei geografines žinias. Sužinoti daug įdomių faktų apie įvairias Europos kalbas, susipažinti su kitomis kultūromis. Pertraukų metu mokiniai skaitė eilėraščius užsienio kalbomis.
Užsienio kalbų mokymasis populiarėja, nes įvairiose gyvenimo situacijose yra naudinga priemonė bendraujant su kitų tautų žmonėmis. Mes, užsienio kalbų mokytojai, džiaugiamės, jog mokiniai yra žingeidūs ir mėgsta mokytis užsienio kalbų.

Informaciją užrašė R.Kancerienė.
Fotografavo J.Pocienė, J.Mickutė - Penikienė

* * * * *

Piligriminis žygis Kryžių kalnas – Rėkyva (Šiluva) 2017-09-08

Jau XV-tą kartą Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis organizavo piligriminį žygį iš Kryžių kalno į Šiluvą. Gegužių progimnazijos 5-8 klasių mokiniai su socialine pedagoge Indre Strelkauskiene ir tikybos mokytoja Elvyra Ramoškiene dalyvavo žygyje vieną dieną, keliavo iš Kryžių kalno į Rėkyvą, pėsčiomis įveikdami 20 kilometrų. Šiais metais žygyje iš mūsų mokyklos dalyvavo 20, o iš viso - apie 400 piligrimų.
Pasiekę Rėkyvos ežerą, pavalgę kareiviškos košės ir atgavę jėgas didžiavomės savo atkaklumu bei ištverme ir buvome pasiryžę kitais metais vėl dalyvauti.

Informaciją pateikė Elvyra Ramoškienė ir Indrė Strelkauskienė

* * * * *

Širdinga mokinių kūryba

 

Rugsėjo pradžia. Nauji mokslo metai. Ką jie atneš? Tikimės gėrio, grožio, prasmingų darbų. O kol tai virs realybe, norisi prisiminti, kas puikiai pavyko praėjusiais mokslo metais. Lietuvių k. mokytojos džiaugiasi mokinių kūrybiškumu, paprastais ir nuoširdžiais žodžiais, išguldytais ant popieriaus lapo ir virtusiais gražiais, prasmingais rašiniais, eilėmis. M.K.Čiurlionio alėjoje parengtas stendas kviečia pasigrožėti originaliausiais 2016-2017 m. m. Gegužių progimnazijos mokinių kūrybiniais darbais.

Stendą ir informaciją parengė lietuvių k. mokytoja Renalda Savickienė