SKU kalendorius

Šiaulių Gegužių progimnazijos bendruomenė – mokytojai, mokiniai, tėveliai, kt. darbuotojai – kviečiami įsijungti į mokinių socialinių kompetencijų ugdymo (SKU) veiklų organizavimą, vykdyti bendrus projektus, bendradarbiauti su socialiniais partneriais.

Socialinių kompetencijų ugdymo (SKU) veiklos grupė:
Reda Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – SKU veiklos koordinatorė
Rasa Balčiūnienė, matematikos ir IT mokytoja – ugdymo karjerai specialistė
Jurgita Laidauskienė, socialinė pedagogė;
Indrė Strelkauskienė, socialinė pedagogė

Mokinių socialinių kompetencijų ugdymo (SKU) Šiaulių miesto mokyklose veiklų kalendorius
SKU partneriai Šiaulių mieste

Informaciją atnaujino UK specialistė R. Balčiūnienė 2024-04-23
* * * * *
Gegužių progimnazijos tautinių šokių kolektyvas ,,Juostinas” šokėjai šalies vaikų šokių festivalyje – konkurse ,,Tuo ritmu” buvo įvertinti už profesionalumą, laimėjo  Grand Prix taurę! Konkurso teisėjai pasidžiaugė ir nuoširdžiomis ,,juotiniukų” šypsenomis.
Mokytoja E. Montvilienė

* * * * *
Švenčiame Vasario 16-ąją!
Vasario 16 dieną mūsų progimnazijos folkloro klubo ,,Čiutulis“ ir folkloro ansamblio ,,Gasužis“, 2a ir 4c klasių vaikai bei jų tėveliai dalyvavo šventinėje eisenoje Signatarų alėjoje. Simboliniame kelyje buvo pagerbti Vasario 16-osios Akto signatarai. Džiaugiamės mūsų vaikų ir tėvelių bendryste, pilietiškumu, noru saugoti laisvę , puoselėti tautines tradicijas bei švęsti valstybės šventę kartu! Mokytojos R. Šereivienė ir R. Kalinienė

* * * * *
Didžiuojamės ir džiaugiamės!

7c klasės mokinės nuolat savanoriauja vaikų lopšelyje darželyje „Voveraitė“. Jos padeda auklėtojoms, prižiūri ir bendrauja su vaikučiais. Šaunuolės!
Mokytoja Rasa B.

* * * * *
„Vieversio šokiai“
Vasario 7 dieną mūsų progimnazijos tautinių šokių kolektyvo ,,Upynikė“, folkloro klubo ,,Čiutulis“ ir folkloro ansamblio ,,Gasužis“ vaikai bei jų tėveliai Šiaulių kultūros centre dalyvavo folklorinių šokių vakaronėje ,,Vieversio šokiai“. Vakaronėje buvo gera nuotaika – muzikantai smagiai griežė, o šokėjai smagiai trypė. Kartu šoko ir vaikai, ir suaugę. Džiaugiamės vaikų noru bendrauti ir šokti! Mokytojos Daiva, Rima, Rosita 2024-02-11

* * * * *
Pagalba „Maisto banke“
,,Maisto banko‘‘ misija – siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.
6a, 6d ir 7d klasių mokiniai nusprendė prisidėti prie ,,Maisto banko‘‘ misijos ir lapkričio 28 dieną nuvyko savanoriauti.
Džiaugiamės, kad galėjome padėti ir prisidėti prie burokėlių išsaugojimo nuo išmetimo.
Artėja gruodžio 5-oji – Tarptautinė savanorių diena. Švęskime darydami gerus darbus!
6a, 6d, 7d klasių vadovės Rita, Birutė, Dalia
* * * * *
Solidarumo begimas’23
„2023 m. spalio 4 d. Šiaulių l/d „Vaikystė“ vyko jubiliejinis 10-asis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgimas. Prieš renginį, pedagogai su vaikais atliko edukacinius pratimus ir užduotis, kurie padeda ugdyti toleranciją kitų atžvilgiu, didina emocinį atsparumą. Akcijos metu ugdytiniai (dviejų grupių – vyresnieji su jaunesniais) atliko įvairias užduotis, skirtas susipažinti, susidraugauti su kitų grupių vaikais: atliko mankštą, dalyvavo estafetėse poroje. Stotelėse užduotis padėjo atlikti  Šiaulių Gegužių progimnazijos 7c kl.  mokinės – Austėja, Amelija, Andrėja.” (V/l darželio „Vaikystė” informacija)

* * * * *
Akcija „Rieda ratai rateliukai“
Rugsėjo 26 d. 7c kl. mokiniai Amelija M. , Andrėja K., Beatričė K., Neilas Z. ir Austėja G. dalyvavo akcijoje „Rieda ratai rateliukai“ vaikų l/d „Vaikystė“.  Mokinukai padėjo auklėtojoms organizuoti sportines veiklas.
Smagu, kad septintokų pagalba džiaugėsi ir darželinukai ir auklėtojos. Ačiū♥
Mokytoja Rasa B.

* * * * *
Akcija „Diena be automobilio“

Rugsėjo 22 dieną, minint Tarptautinę dieną be automobilio 1a, 1b, 1e klasių mokinukai vedami mokytojų siekė atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai bei aktyviai prisidėti prie švarios aplinkos kūrimo, išsaugojimo, atsisakant važiavimo automobiliu ir pasirenkant ėjimą pėsčiomis, važiavimą dviračiu ar paspirtuku.
Kalbindami vairuotojus, pėsčiuosius, dalindami skrajutes, su plakatais ir šūkiais keliavo po Gegužių progimnazijos mikrorajoną. Aptarus akcijos svarbą, mažieji pirmokėliai įsitikinę, kad galima atsisakyti važiavimo automobiliu.
Mokytojos Aušra Adomaitienė, Žiedūna Sinušienė, Virginija Pastorastienė
2023-09-22
Skip to content