Mokinių pasiekimai

Miesto, šalies dalykinių olimpiadų ir konkursų 2022-2023 m. m. nugalėtojai

  1. Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) 2012 gimimo ir jaunesnių berniukų finalinės kvadrato varžybos I vieta (mokytoja Rozita Jackienė).
  2. Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) 2012 gimimo ir jaunesnių berniukų zoninės kvadrato varžybos II vieta (mokytoja Rozita Jackienė).
  3. Daniel Šer, 8c klasė (mokytoja Rasa Balčiūnienė) – Šiaulių miesto 8-9 klasių mokinių informatikos olimpiada, I vieta.
Džiaugiamės mokinių pasiekimais:
 
OLIMPIADOS:
 
KONKURSŲ NUGALĖTOJAI 2022-2023 m.m.

SVEIKINAME

Sulaukėme ypatingai smagios žinios, kuri svarbi „Potėpio“ būrelio dailininkėms. „Santarvės“  Gimnazijoje vykstančios tarptautinės piešinių parodos- konkurso, skirto draugo dienai paminėti „Draugo diena“, II gr. – 11–14 metų amžiaus kategorijoje esame įvertinti džiuginančiais rezultatais:

I vieta – Miglė Dirmeikytė, 7c kl. Gegužių progimnazija, mokytoja Jūratė Šlitė- Brazė.
II vieta – Greta Čepaitytė, 7c kl. Gegužių progimnazija, Mokytoja Jūratė Šlitė- Brazė.

Konkurse savo darbus eksponuoja įvairių šalių jaunieji menininkai – latviai, estai, turkai, slovakai, ispanai, rumunai ir lietuviai. Parodoje-konkurse galima pasigrožėti 113 darbų.

https://santarves.lt/siauliu-santarves-gimnazijos-tarptautinio-piesiniu-konkurso-draugo-diena/

Gražių darbų, minčių ir kūrybinių pergalių visiems, kuriantiems „Potėpio“ būrelyje.

Dilės mokytoja Jūratė Šlitė- Brazė

 
————————————————————————————–
2022-12-28

1. Austėja Žolpytė, 8b kl. (mokytoja Ieva Rafael) – Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, 4 vieta 5-8 kl. mok. grupėje.
(prizinė vieta https://itmc.lt/konkursas-kompiuterine-kaledu-pasaka/)

2. Karina Šer, 2b kl. (mokytoja Nijolė Gabrielaitienė) – 19-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“, 1 vieta šalyje 1-2 kl. mok. grupėje.

3. Daniel Šer, 8c kl. (mokytoja Ieva Rafael) – 19-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS“, 1 vieta šalyje 7-8 kl. mok. grupėje.

—————————
—————————

TARPTAUTINIO MATEMATIKOS KONKURSO „PANGEA 2022″ LAIMĖTOJAI IR JŲ MOKYTOJAI

I-osios vietos laimėtojai:
Justė Magdelena Voverytė, 1a kl., mokytoja A.Labanauskienė
Luknė Indrijauskaitė, 3a kl., mokytoja A.Adomaitienė
Dominyka Golubovaitė, 5b kl., mokytoja E.Brikienė

II-osios vietos laimėtojai:
Jokūbas Šereiva, 1a kl., mokytoja A.Labanauskienė
Tajus Danilovas, 1a kl., mokytoja A.Labanauskienė
Karina Šer, 1b kl., mokytoja N.Gabrielaitienė
Orestas Masionis, 1c kl., mokytoja E.Montvilienė
Tajus Danilovas, 1a kl., mokytoja A.Labanauskienė
Urtė Adomaitytė, 4b kl., mokytoja L.Varnavičienė
Milda Monkevičiūtė, 4d kl., mokytoja V.Miltinienė

III-osios vietos laimėtojai:
Ieva Marija Janušauskaitė, 1c kl., mokytoja E.Montvilienė
Jonas Antukas, 4d kl., mokytoja V.Miltinienė

Konkurso organizatorė mokykloje E.Brikienė