Administracinė informacija

OBELIS TAVO MOKYKLAI

Gerbiami 13-osios vidurinės (nuo 1994 m. — Gegužių) Mokyklos absolventai, mokinių tėveliai,

2022 metais mūsų Mokykla švęs 50-ties metų jubiliejų! Šiai gražiai sukakčiai paminėti, žinoma, bus skirta daug iškilių žodžių, bet labai norisi, kad gražius žodžius ir gražūs darbai palydėtų…

2022 metais numatyta išleisti Mokyklos kalendorių, metodinę knygą apie humanistinį (visuminį) ugdymą, absolventų darbais papildyti vidaus erdves, organizuoti daug Mokyklos bendruomenę telkiančių bei didžiuotis savo Mokykla kviečiančių renginių.

Bet žinote, kokią dar TURIME IDĖJĄ?! Norime, kad prie mūsų visų Mokyklos atsirastų OBELIS, vienodai graži pavasarį ir rudenį, pasipuošusi 50 obuolių, kurie simbolizuotų Mokyklos per 50 metų sunokintą gausų derlių. O tas derlius juk esate ir kiekvienas iš Jūsų!..

Kad obelis daugelį metų puoštų Mokyklos lauko erdvę ir išliktų ateities kartoms, ją planuojame kaldinti iš metalo ir „pasodinti“ netoli pagrindinio įėjimo. Atidengimas planuojamas 2022 m. Rugsėjo 1-ąją.

Mieli absolventai, mokinių tėveliai, ar prisidėtumėte prie OBELAITĖS GIMIMO mūsų visų Mokyklos kieme? Paaukojusiųjų vardai bus įrašyti mokyklos istorijon, kaip ir šimtai kitų prasmingų dalykų…

Kviečiame prisidėti prie obelaitės auginimo, skirti lėšų pervedant į Gegužių progimnazijos paramos sąskaitą
LT 277300010002409729, pavedimo priežastis – PARAMA OBELAITEI.

 

Nuoširdžiai –

Mokyklos administracija ir Mokyklos taryba