Mokytojai

Mokytojai 2020-2021 m.m.
(Funkcijos ir reikalavimai pareigybei)

8-41-552560

rastine@geguziai.lt

Elvyra Ramoškienė, mokytoja metodininkė

Ilona Zazienė, mokytoja metodininkė

Inga Turovaitė, mokytoja metodininkė
Birutė Petkuvienė, mokytoja metodininkė
Laima Tamulevičienė, vyresnioji mokytoja
Silvija Baranauskienė, mokytoja metodininkė
Renalda Savickienė, vyresnioji mokytoja

Rasa Mazaliauskaitė, mokytoja metodininkė, vyresnioji mokytoja

Rita Kancerienė, vyresnioji mokytoja
Gabija Avlosevičienė, vyresnioji mokytoja
Jurgita Mickutė-Penikienė, vyresnioji mokytoja
Ingrida Kačinskienė, mokytoja metodininkė
Dalia Varpučinskienė, vyresnioji mokytoja
Vaida Daunienė, mokytoja

Ramunė Švėgždienė, mokytoja

Viktorija Urnėžienė, vyresnioji anglų k. mokytoja, rusų k. mokytoja

Lina Šidlauskienė, mokytoja metodininkė

Gražina Korkevičienė, vyresnioji mokytoja

Nijolė Teišerskienė, vyresnioji mokytoja

Evelina Brikienė, mokytoja metodininkė
Vidmantė Žegunienė, vyresnioji mokytoja

Rasa Balčiūnienė, matematikos vyresnioji mokytoja, IT mokytoja metodininkė
Reda Zalogienė, vyresnioji mokytoja

Ieva Rafael, matematikos ir IT mokytoja metodininkė, ekonomikos mokytoja ekspertė

Rasa Žemaičiūnienė, mokytoja

Jūratė Lukošienė, vyresnioji mokytoja

Marius Norbutas, vyresnysis mokytojas

Oresta Malcevičienė, mokytoja
Gražina Jurgaitienė, vyresnioji mokytoja

Daugirdas Stonys, mokytojas
Kristina Karošaitė, vyresnioji istorijos mokytoja

Raimonda Janulienė, mokytoja metodininkė

Vaiva Malinauskaitė, mokytoja metodininkė

Auksė Mockienė, vyresnioji mokytoja

Daiva Virakienė, mokytoja
Algimantas Arlauskas, mokytojas metodininkas

Giedrė Steponavičienė, vyresnioji mokytoja
Arūnas Kačerauskas, vyresnysis mokytojas
Aivaras Budrys, mokytojas

Kęstutis Ignotas, vyresnysis mokytojas

Aušra Lučinskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Dana Kulikauskienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Jūratė Šlitė – Brazė, dailės, technologijų mokytoja metodininkė
Jurgita Januškevičienė, vyresnioji technologijų mokytoja, vyresnioji dailės mokytoja
Ilmaras Oss, vyresnysis dailės, technologijų mokytojas
Laima Perminienė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja

Lina Lušienė, dailės ir technologijų mokytoja, pradinių kl. mokytoja metodininkė

Aušra Adomaitienė, mokytoja metodininkė
Žiedūna Sinušienė, vyresnioji mokytoja
Alina Marcinkienė, mokytoja metodininkė
Ligita Norvilienė, mokytoja metodininkė
Diana Kniežaitė, vyresnioji mokytoja
Ingrida Strelkauskienė, vyresnioji mokytoja
Laima Varnavičienė, mokytoja metodininkė
Kristina Vaidilienė, mokytoja metodininkė
Virginija Miltinienė, mokytoja metodininkė
Diana Urbonienė, vyresnioji mokytoja
Nijolė Gabrielaitienė, mokytoja metodininkė
Edita Montvilienė, mokytoja metodininkė
Virginija Pastorastienė, vyresnioji mokytoja
Aušra Kulnienė, mokytoja metodininkė
Indra Vinickienė, mokytoja metodininkė
Aušra Tupikė, mokytoja ekspertė
Rosita Kalinienė, mokytoja metodininkė
Rozita Jackienė, mokytoja metodininkė

Arūnas Stankus, mokytojas metodininkas

Asta Labanauskienė, mokytoja metodininkė

Indrė Strelkauskienė, vyresnioji soc. pedagogė. Tel. Nr. 8-613-09892
Jurgita Laidauskienė, vyresnioji soc. pedagogė. Tel. Nr. 8-613-10893

Agnė Načienė, logopedė, specialioji pedagogė

Aistė Vedeckienė, spec. pedagogė metodininkė

Neringa Petrauskienė, logopedė

Diana Kniežaitė, vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja

Aušra Adomaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Indra Viniskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Diana Kniežaitė, vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja