Būsimiems pirmokams

Priėmimo tvarka

ELEKTRONINIAI PRAŠYMAI (e.sistemoje Šiaulių m. savivaldybės internetiniame puslapyje) 2024-2025 m. m. mokytis Gegužių progimnazijos  DAILĖS SKYRIAUS PIRMOJE KLASĖJE priimami nuo 2024-03-01 iki 2024-03-10.
Daugiau informacijos: PRADINIO UGDYMO DAILĖS SKYRIUS

ELEKTRONINIAI PRAŠYMAI (e.sistemoje Šiaulių m. savivaldybės internetiniame puslapyje) 2024-2025 m. m. mokytis Gegužių progimnazijos  PIRMOJE KLASĖJE priimami nuo 2024-04-01.

Šiaulių miesto savivaldybės internetinis puslapis – Prisijungimas ir prašymų pateikimas.

Prašymų teikimo per elektroninę registravimo sistemą vartotojo vadovas (tėvams).

Telefonas pasiteiravimui: (8 41) 55 2629

Lina Lušienė, Dailės skyriaus direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Ugdymo skyriaus vedėja, el.p lina.lusiene@geguziai.lt

Norime informuoti, kad tėveliai, kurių vaikui reikalinga logopedo pagalba ir ši pagalba  vaikui nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.  mokykloje būtų teikiama, iki rugpjūčio 28 d. privalo į mokyklos raštinę pateikti vieną iš dokumentų:
1. Pažymą iš ikimokyklinės ugdymo įstaigos, kurioje logopedas pateikia išvadą ir rekomendaciją dėl logopedinės pagalbos tolimesnio teikimo, kurią pasirašo ikimokyklinės įstaigos vadovas.
2. Pažymą iš pedagoginės psichologinės tarnybos, kurioje nurodoma, kad vaikui reikia teikti logopedo pagalbą mokykloje.

Gerbiami tėveliai, planuojate leisti savo atžalą į visos dienos mokyklos I modelio grupę, kreipkitės į klasės auklėtoją ir iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. pristatykite pažymą apie savo darbo valandas ir prašymą.
Tėvai, kurių vaikai lanko pailgintą dienos grupę progimnazijoje,  2 kartus per mokslo metus (rugpjūčio ir sausio mėnesiais) turi pristatyti pažymą apie savo darbo valandas.
Prašymo forma

Mokyklines uniformas galima įsigyti (DAUGIAU informacijos):

  • prekybos centro „Saulės miestas“ parduotuvėje „Savitas stilius“, parduotuvėje „Elva“ adresu Vilniaus g. 146, Šiauliai;
  • Užsakymą galima įvykdyti ir elektroninėje parduotuvėje: https://elva.lt/siauliu-geguziu-progimnazija/ , prisijungimo slaptažodis – GEGUŽIŲ (lietuviškomis didžiosiomis raidėmis). Kilus klausimams, prašome susisiekti telefonu 861160590 arba prekyba@elva.lt

 

2024-2025 m. m. pirmų klasių komplektavimas

2024 m. rugsėjo 1-ąją pirmokus pasitiks mokytojos

INDRA VINICKIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Būti pradinių klasių mokytoja – tai mano išsipildžiusi svajonė, pašaukimas, didžiausias džiaugsmas ir gyvenimo būdas. Visuomet šventai tikiu, jog pirmoji mokytoja padeda kertinius akmenis vaiko  tolimesnei veiklai, tikslams, siekiams, daro didžiulę įtaka vaiko gyvenimo sėkmei…
Dirbdama su mokiniais pajutau tikrąją gyvenimo pilnatvę, nes būti mokytoja man reiškia –  galėti nuolat įkvėpti tyro oro, nuolat kurti, improvizuoti, pakilti iki vaiko, apgaubti jį meile, dėmesiu, rūpesčiu, paimti už rankos ir padėti drąsiai žengti į naują mokslo ir žinių pasaulį.

„Truputis pagalbos, truputis tikėjimo ir kažkas, kas juo tikėtų. Tai ir yra viskas, ko reikia vaikui.“ (Magic Johnson)

Nuoširdžiai,
Mokytoja Indra

AUŠRA TUPIKĖ
Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė

– Labas rytas!
– Suraitytas!
– Geros dienos!
– Ir šypsenos!

O dabar pradėsime pamoką…

Ir taip jau 31 metus su dideliu džiaugsmu skubu į Šiaulių Gegužių progimnaziją, kurioje galiu KURTI. Kurti džiaugsmo, tolerancijos, pagarbos, atvirumo mokyklą, kurios centre yra VAIKAS. Kaip turi suskambėti mokytojo balsas, kada ir kaip turėčiau pasidžiaugti? Mąstau, planuoju, norėdama kuo daugiau pažinti mažuosius. Nors metodų daug, tačiau žinau, kad tinkamiausią reikia parinkti tik Jam. Pažinti vaiką – tai svarbiausia. Priešingu atveju ugdymas neįmanomas. Taigi, tenka ne pasilenkti prie mokinio, o pasistiebti. Reikia žinoti, koks tu Jam reikalingas, kitaip vaikui bus sunku mokytis. Vaikai – mano mokytojai.

Nuoširdžiai,
Mokytoja  Aušra

ROSITA KALINIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Manau, kad vaikas mokykloje turi jaustis gerai. Visada tikėjau, kad mokytojas – tai šviesa, šiluma, tiesa, gerumas, ir nuo mokytojo daug priklauso vaiko mokymosi džiaugsmas. O jis atsiranda tada, kai vaikas jaučia, jog yra mylimas toks, koks yra; pastebima, kuo jis ypatingas, džiaugiamasi kiekvienu žingsneliu į pažinimą. Kiekvienas vaikas turi savo stiprybių, kažką sugeba labiau, o aš galiu padėti jam tai atrasti. Šiltas mano ir vaiko ryšys – būtina mokymosi sąlyga. Kartu mes mąstome, kuriame, svajojame, draugaujame, džiaugiamės, liūdime – gyvename.

Mokydamasis vaikas auga ir juda į šviesą. Tikiu, kad Gegužių progimnazija – puiki vieta mokytis, kurti ir augti.

Nuoširdžiai,
Mokytoja Rosita Kalinienė

ROZITA JACKIENĖ
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

„Būsiu mokytoja“ – pasakiau sau ir visiems jau pirmoje klasėje. Ir niekada dėl savo sprendimo nesigailėjau. Man patiko „žaisti mokytojomis“ vaikystėje. Man patiko mokyti ir mokytis.
Kiekvieną rytą skubu susitikti su vaikais. Ir visada širdis prisipildo džiaugsmo kruopelėmis, kai pamatau besišypsančius vaikus:  jų nuostabą, laukimą, emocijas, troškimus ir svajones.
Džiaugiuosi, liūdžiu, nerimauju kartu su jais. Stengiuosi išklausyti, patarti, padėti.
Su nekantrumu ir nerimu laukiu būsimųjų pirmokėlių. Juk kiekvienas vaikas yra nepakartojamas. Kiekvienas turi ypatingų gabumų, sunkumų ir reikmių.
Jau nuo rugsėjo kartu keliausime sudėtingais mokslo labirintais, mokysimės pažinti pasaulį, kursime, ieškosime, atrasime.
Mums kartu reiks daug ko išmokti, daug ką suprasti. Svarbiausia suprasti save.
O aš visada būsiu šalia, kada tik reikės.

Skip to content