Šiaulių Gegužių progimnazijos komanda dalyvavo krepšinio baudų metimo turnyre ,,Sveika mokykla – Stipri lietuva‘‘ Gytarių progimnazijoje, skirtam Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti .

Turnyre dalyvavo septynios progimnazijų komandos. Gegužių progimnazijos komanda ( E. Šadulskytė, D. Levchenko, Pijus Šantaris ,O. Palčiauskas, A. Morozovas) laimėjo trečią vietą.

Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Kačerauskas

Comments are closed.
Translate »