5-a mokinių stovyklos diena

Vaikų vasaros stovyklos V diena, 2023-06-13

1-okų būrys – Gegužių drugeliai
Penktąją stovyklos dieną „Gegužių drugeliai“ dalyvavo veikloje „Ženklai ir signalai“. Prisiminė saugaus eismo taisykles, kelio ženklus, stebėjo filmuką apie Kakės Makės nuotykius gatvėje.  Atsakė į painius klausimus apie kelio ženklus ir pasiruošė saugiai praleisti vasaros atostogas. Vėliau susitiko su anglų kalbos mokytoja Gabija. Stovyklautojai pasigamino pirmąją mažąją knygutę anglų kalba. Įdomiai ją apipavidalino. Stebėjo nuostabių spalvų piešinius, kurie vadinami mandalomis. Jos ugdo kūrybiškumą, padeda atsipalaiduoti. Vėliau patys kūrė mandalą iš gamtinės medžiagos. Rinkosi įvairias formas, spalvas, mėgavosi kūrybos procesu. Su muzikos mokytoja Vaiva vaikai grojo balionais, atliko smagų kūrinį kūno perkusija. Stovyklos uždarymo šventė vyko mokyklos mažajame kiemelyje su mokytojomis Daiva ir Raimonda. Nepastebimai greitai prabėgo vaikų vasaros stovyklos dienos. Visos kupinos naujų potyrių, įspūdžių bei prisiminimų. Informaciją pateikė mokytojos Laima Varnavičienė, Kristina Vaidilienė, Virginija Miltinienė ir Ingrida Strelkauskienė

2-okų būrys – Pelėdžiukai
2a ir 2b klasių stovyklautojai dieną pradėjo nuo anglų kalbos užsiėmimo. Mokytoja Rita pasiūlė
pasidaryti knygutę apie save, pasitikrinti anglų kalbos žinias.
Šiaulių plaukimo centre “Delfinas” vyko plaukimo pamoka. Antrokai tobulino plaukimo įgūdžius, pasikartojo saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje taisykles. Mokytojos Raimonda ir Daiva su žaidimais, dainomis, šokiais pakvietė į stovyklos uždarymą. Stovyklautojai vieni kitiems palinkėjo gražios, saugios vasaros.
Informaciją pateikė mokytojos Asta ir Nijolė

2-okų būrys – Saulės vaikai
Paskutinę stovyklos dieną 2c ir 2d klasių stovyklautojus pasitiko anglų kalbos mokytoja Vaida. Vaikai kūrė vasaros pasveikinimą anglų kalba, sugalvojo, kaip įkomponuoti žydinčius augalus  spalvingame rėmelyje, taip žaismingai pakartojo angliškus žodžius. Puiki nuotaika lydėjo ir minant mįsles bei žaidžiant stalo žaidimus. Stovyklos veiklas vainikavo linksmas uždarymas, kurį pravedė mokytojos Daiva ir Raimonda.
Informaciją pateikė mokytojos Aušra ir Edita

3-okų būrys – Jaunieji tyrinėtojai ir Gegužiukai
Birželio 13 – ąją dieną vaikai praleido turiningai ir smagiai. Mokytoja Aušra pakvietė vaikus į patyriminę veiklą ,,Kaip gyvūnai prisitaiko prie aplinkos”. Pagal duotą planetos aprašymą ir klausimus mažieji stovyklautojai turėjo sukurti gyvūną, kuris galėtų prisitaikyti gyventi naujojoje planetoje 3000 – aisiais metais. Taip vaikai mokėsi kritiškai mąstyti ir būti kūrybiški.
Anglų kalbos mokytojos Ingrida ir Viktorija vedė popietę ,,Katino Pyto vasara” ir ,,Gamtos medžioklė”. Vaikai anglų kalba žiūrėjo ir aptarė filmą bei tyrinėjo mokyklos aplinkoje augančius augalus. Tada ,,Jaunieji tyrinėtojai” iškeliavo į Akropolį žaisti boulingą, o ,,Gegužiukai” žaidė vandens mūšį mokyklos stadione.
Uždarymo metu vaikai šoko, dainavo ir palinkėjo vieni kitiems geros, kūrybingos, laimingos vasaros!
Mokytojos Indra, Aušra, Rosita, Rozita ir Aistė

Comments are closed.
Skip to content