5c kl. Mokinių kūrybos paroda „MANO DRAUGAS“

Sakoma, kaip žmogus elgiasi su gyvūnais, toks jis yra gyvenime. Kuo labiau juos myli, prižiūri, tuo gerumas pasireiškia ir bendraujant su žmonėmis.


Gyvūnai įkvepia, ramina ir žavi- padeda mums pajusti ryšį su gamtos pasauliu.Todėl dažnuose namuose šiandien gyvena katinėlis ar šuo, papūgėlė ar žiurkėnas… Tai yra tie gyvūnai, kurie priverčia mus šypsotis- kai liūdna, jausti rūpestį- kai jaučiamės vieniši, nurimti- kai jaučiame nerimą. Gyvūnai mums pakelia nuotaiką, skatina pažinimo džiaugsmą, dažnai namuose jis ne tik draugas ir geriausias guodėjas, bet ir įvairių žaidimų dalyvis. 5c klasės mokiniai taip pat augina visą būrį šmaikščių, atsidavusių, smalsių, švelnių, linksmų ir neklaužadų gyvųjų draugų. Piešiniuose penktokai įamžino savo esamus, buvusius bei svajonių gyvūnus. Tapybos ir grafikos darbuose- pačios įvairiausios gyvenimo akimirkos iš šuniukų, kačiukų, žiurkėnų, jūros kiaulyčių kasdienybės. Ši tema tapusi labai artima kiekvienam mokinukui- praeitais metais prieš Šv. Kalėdas mokinių šeimos suaukojo didžiulį lauknešėlį maistelio ir kraiko gyvūnų prieglaudai.
Kviečiame aplankyti atvirą piešinių parodėlę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų filiale (Aido g. 27)
2021-01-29


Klasės auklėtoja Jūratė Šlitė

https://www.youtube.com/watch?v=0n1pXc_5Yw8+&feature=youtu.be

Comments are closed.
Skip to content