Būsimos 5d klasės veiklos

2023 m. birželio 6-8 dienomis organizuotos veiklos „Aš būsimas 5-okas“.

Kviečiame susipažinti su būsimos 5d klasės mokinių veiklomis (auklėtoja Ilona Zazienė). Programa plačiau…

Į „Aš būsimas penktokas“ veiklas smagiai ir su didelius smalsumu įsitraukė būsimos 5d klasės mokinukai. Su klasės vadove Ilona penktokai jau buvo pažįstami anksčiau: dalyvavo būsimų penktokų etikos pamokose, kūrybinėse veiklose ir kt. Tad, skanaudami saldainius visi pasipuošė vardinėmis kortelėmis, prisistatė, aptarė mokyklinio gyvenimo pokyčius 5-oje klasėje.

Mokinius džiugino naujos patirtys: gamtos pamokoje tyrinėjo „Paprastą nepaprastą vandenį“ (mokytoja Gražina J.), su prancūzų k. mokytoja Ramune dainavo ir žaidė prancūziškai. Pirmos dienos susitikimą baigė bendra klasės foto ir nuoširdžiais apsikabinimais.

Antrą susitikimų dieną 5d mokinukai keliavo pas matematikos mokytoją Vidmantę „Žaisti matematikos“, su istorijos mokytoja Kristina P. nusprendė, kad „Aš galiu būti archeologu“, o gamtos pamokoje su mokytoja Rasa Ž. tyrinėjo „Nepažintą ir įspūdingą mikropasaulį“.

Trečioji diena 5d prasidėjo su mokytoju Mindaugu tyrinėjant „IT pasaulį“, o su gamtos mokytoja Oresta stebėjo „Stebuklingą raudoną kopūstą“. Būsimos 5d klasės mokinių aktyvas su auklėtoja Ilona mokslo metus baigė „Pikniku po mokyklos ąžuolais“: aptarė pamokėles, vaišinosi braškėmis, dėliojo dėliones, piešė, fotografavo, kūrė – kokį  vasaros iššūkį sau iškelti, pvz:. perskaityti knygas iš rekomenduojamo knygų sąrašo…

Vasaros atostogų „Namų darbai“ būsimiesiems penktokams

  1. Būkite linksmi lyg saulė, energingi lyg jūra.
  2. Mėgaukitės mėgstamiausiais dalykais ir jauskitės laimingi.
  3. Pasisemkite jėgų iš vasaros ir pildykite savo svajones.
  4. Daug judėkite, būkite sveiki ir saugūs.
  5. Leiskite „paatostogauti“ savo mobiliajam telefonui ir kompiuteriui.
  6. Skaitykite, kada tik galite.
  7. Pasirūpinkite mokykline uniforma, sveikatos pažyma, nuotrauka mokinio pažymėjimui  (tie, kurie nenusifotografavo mokykloje).
  8. Nesirūpinkite pratybomis – tai padarysime rudenį.
  9. Baigiantis atostogoms, vis aplankykite mokyklos internetinę svetainę ir sekite joje pateiktą informaciją dėl naujų mokslo metų. Rudenį Jūsų laukia daug naujienų: nauji mokytojai, nauji mokomieji dalykai, nauja vertinimo sistema ir tvarka.
  10. Ir dar … peržvelkite pradinėse klasėse išmoktus dalykus, kad žingsnis į 5-tą klasę būtų tvirtesnis.

Gražios, saugios, kupinos naujų įspūdžių vasaros linki 5d klasės vadovė Ilona

Comments are closed.
Skip to content