Mokinių piešinių paroda „Drakonas – 2024“

Mokinių piešinių paroda „Drakonas – 2024“

Tarp žemės ir dangaus skrajoja būtybė, kaupianti savyje ugnies ir žaibo energiją. Iš tikrųjų Drakonas sugeba klajoti neįprastais takais. Žemasis kasdienybės pasaulis jo nedomina. Daug mieliau jis kyla aukštyn, į dangų ir ieško atsakymo į svarbesnius klausimus: kokia gi pasaulio esmė, kokia mūsų užduotis šioje žemėje? Istorijas apie drakonus žmonės pasakoja visame pasaulyje. Mūsuose drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles.
Drakonų gausybė drąsiai įžengė į dailės pamokas mūsų mokykloje. Kiekvienas mokinys susidraugavęs su juo- nupiešė kokį jie „pažino“ 😊 Ryškus, spalvingi ir žaismingi jie apsigyveno kiekvieno mūsų dailininko lape.
Piešinių autoriai- 5-8 KMDU kl., Meno sodo būrelių dailininkai („Dailiukas“, „Potėpis“, „Mažieji menininkai“, „Eko dirbtuvėlės“) ir 1-4 kl. Dailės skyriaus mokinukai.
Kviečiame pasidairyti po Drakonų pasaulį. Paroda eksponuojama Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) PLAČIAU.

Informaciją pateikė dailės mokytojai
2024-01-26

Comments are closed.
Skip to content