Deimantės M., 8b kl., kūrybinių darbų paroda

Kiekvienas kūrybingas žmogus – ištisas savitas pasaulis. 

Kūrybingi žmonės ieško naujų įspūdžių, jiems įdomi bet kokia nauja patirtis, jie ieško galimybių išmokti ar patirti tai, ko dar nebuvo patyrę. Jie smalsūs, ieškantys nuotykių, nuoširdžiai reiškiantys emocijas, jie vertina gyvenimą kaip saviraiškos galimybę. Jie sugeba nejausti laiko kai rašo, dainuoja, šoka, kuria muziką, tapo ir kaip nors kitaip save realizuoja, jie skendi tam tikroje visiškos koncentracijos būsenoje, jų neveikia išorės dirgikliai, nes tuomet jie jaučiasi „ant bangos“. O tai reiškia, kad jie daro tai, kas jiems be galo patinka – neskaičiuodami laiko, nes tada laikas nebeegzistuoja.

Deimantė, kurios autorinių darbų parodą atidarėme Gegužių progimnazijos Mažojoje galerijoje, skaičiuoja jau dvidešimt devintą savo kūrinių albumą. Juose nugulę eskizai, etiudai ir piešiniai atspindintys nuotaiką, būseną, tuometinę emociją kažkada dar išvys dienos šviesą.

„Abstrakti svajonė“. Taip Deimantė pavadino savo antrą autorinių darbų parodą. 

Ši paroda – tai dar vienas fragmentas iš šios jaunos kūrėjos jau įgyvendintų svajonių. Pirmoji paroda „Deimantas“ buvo virtuali.

Sveikiname autorę (Deimantę Medžiaušytę, 8 b kl.), dalinamės džiugių akimirkų nuotraukomis ir kviečiame parodą pamatyti gyvai. 

Dailės mokytoja Aušra Lučinskienė, 2021-09-17

Comments are closed.
Skip to content