Sveikiname konkurso laimėtojus!

Gegužių progimnazijos sėkmė miesto mokinių konkurse „Meilės džiaugsmas šeimoje“

Popiežius Pranciškus 2021-2022 metus paskelbė Šeimos metais, kurie minimi nuo 2021 m. kovo 19 d. ir bus švenčiami iki 2022 m. birželio 26 d. Kadangi kiekvienas žmogus pasaulį išvysta šeimoje, kad ir kokia ji būtų – darni ar sužeista, – joje išgyvenama santykių tikrovė pozityviai ar negatyviai paliečia ir žymi kiekvieno asmens praeitį, dabartį ir ateitį. Kaip tik todėl, meile grįsti santykiai šeimoje yra itin svarbūs ir neišvengiamai paveikia visą mūsų gyvenimą, esminį mūsų gebėjimą būti autentiškais žmonėmis.

Atsižvelgdamas į popiežiaus paraginimą, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras ir Šiaulių vyskupijos Šeimos centras pakvietė Šiaulių vyskupijos ikimokyklinių, priešmokyklinių ir bendrojo lavinimo mokyklų ugdytinius  ir 1-12 klasių mokinius dalyvauti kūrybinių darbų konkurse Meilės džiaugsmas šeimoje. Konkurso dalyviai per įvairias menines raiškos formas stengėsi atskleisti konkurso temą.

Kūrybinių darbų konkurse Meilės džiausmas šeimoje dalyvavo ir Gegužių progimnazijos mokiniai: jie rašė laiškus savo tėveliams, šeimą vaizdavo dailės kūrinėliuose. Labiausiai pasisekė 5b kl. mokinei Mėtai Ignotaitei (mokyt. E. Ramoškienė ir B. Petkuvienė), kuri užėmė I vietą, Dailės skyriaus trečiokui Oskarui Baršauskui (mokyt. E. Ramoškienė ir L. Lušienė), užėmusiam II vietą, bei III vietos laimėtojai penktokei Gabijai Ignotaitei (mokyt. E. Ramoškienė ir B. Petkuvienė). Labai džiaugiamės savo mokinių kūrybingumu ir tuo, kaip nuoširdžiai jie moka džiaugtis savo ŠEIMA. Siūlome paskaityti konkurso nugalėtojų darbus ir pasidžiaugti jų sukurta šeimos vizualizacija.

Informaciją parengė
E. Ramoškienė, B. Petkuvienė, L. Lušienė.

Comments are closed.
Skip to content