1-4 kl. mokinių konferencija ir mokytojų diskusija

2023-11-28 organizuota ŠALIES BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 1–4 KLASIŲ MOKINIŲ KONFERENCIJA „JAUNIEJI LITERATAI“ IR PRADINIO UGDYMO MOKYTOJŲ APSKRITOJO STALO DISKUSIJA ,,KŪRYBIŠKAS MOKYTOJAS – KŪRYBINGAS MOKINYS?“.

Vaiko kūryba – langas į vaiko pasaulį. Kūryba vaikui – tarsi kalba, padedanti užmegzti ryšį    su aplinka, išreikšti bei pažinti save ir savo jausmus.

Kiekvienas metų laikas kviečia pasigrožėti nuostabiomis spalvomis, įvairiaspalviais atspalviais ir potėpiais. Išgirsk, pamatyk, užrašyk, pasidalink, ką mums pasakoja gamta.

Lapkričio 28 dieną  Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko Šalies bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių konferencija „JAUNIEJI LITERATAI“ ir pradinio ugdymo mokytojų apskritojo stalo diskusija  ,,KŪRYBIŠKAS MOKYTOJAS – KŪRYBIŠKAS MOKINYS?“

Džiaugiamės, kad jau 19  kartą jaunieji  kūrėjai  savo gražias mintis išrašė eilėraščiuose, pasakose, pasakojimuose, laiškuose, istorijose, miniatiūrose  gamtos tema ,,Vaikas ir jo gamtos metų laikas“. Apskritojo stalo diskusijoje mokytojos skaitė pranešimus, dalijosi patirtimi.

Konferencijoje ,,Jaunieji literatai“ dalyvavo 80 mokiniai iš 8 įvairių šalies ir Šiaulių miesto mokyklų, bei 30 juos parengusių mokytojų.

Svečius sveikino progimnazijos direktorė S.Baranauskienė, jaunučių choras ,,La-Fa“ ir 4 b klasės mokinių choras, vadovė R.Janulienė, šokio studija ,,Karusėlė“, vadovė  D.Virakienė.

Konferencijos organizatorės

Plačiau: Konferencijos nuostatai

Comments are closed.
Skip to content