Knygą mylintis ir skaitantis vaikas vertas didžiausios pagarbos. Skaitantis ir pats kuriantis – dar didesnės. Trisdešimt tokių mokinių iš dvylikos skirtingų mokyklų (Šiaulių miesto Gegužių, Dainų, „Juventos“, „Rasos“, Ragainės progimnazijų, „Santakos“ ugdymo centro, Jaunųjų turistų centro, „Dermės“ mokyklos, Kelmės specialiosios mokyklos, Kelmės „Kražantės“ bei Joniškio Mato Slančiausko ir Raseinių Šaltinio progimnazijų) apniukusią lapkričio devintosios popietę rinkosi į šalies 2–4 klasių mokinių konferenciją „Kūrybos taku“ pristatyti nedrąsius, tačiau labai nuoširdžius kūrybinius bandymus savo bendraamžiams.

Įsidėję kišenėn saują puikių emocijų, dovanotų mūsų mokyklos vokalinio ansamblio „La–Fa“ (vadovė Raimonda Janulienė) ir šokių kolektyvo „Karuselė“ (vadovė Daiva Virakienė), šiltų ir padrąsinančių direktorės pavaduotojos ugdymui Redos Zalogienės žodžių, išklausę bendraamžių kūrybą ir jiems pristatę savąją, pasigaminę skirtuką mėgstamiausiai knygai ir apdovanoti dalyvio diplomais bei atminimo dovanėlėmis, vaikai pažadėjo ir kitąmet suvažiuoti ir pasidalinti, kas nugulė slaptose jų kūrybos užrašinėse.

Palinkėkime jiems visiems kūrybinės sėkmės.

Dėkojame mokyklos socialinėms pedagogėms Jurgitai ir Indrei kūrybiškai „užėmusioms“ mokinius atlydėjusias mokytojas ir švietimo pagalbos specialistes, dalykiškai ir kartu šiltai moderuojant diskusiją „Skirtingų gebėjimų mokinių integracijos iššūkiai“.

Švietimo pagalbos specialistės Agnė, Aistė, Indrė

2023-11-09

Comments are closed.
Skip to content