Paroda „Iš kokių mes pasakų?“

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną vyksta vaikų literatūros renginiai, parodos, susitikimai su vaikų knygos kūrėjais.

Todėl ir mūsų mokyklos pirmokėliai, antrokėliai ir trečiokėliai, norėdami paminėti šią dieną, nutarė skaityti Hanso Kristiano Anderseno pasakas ir jas iliustruoti. Piešiniuose atgijo įvairių  pasakų  veikėjai.  Tai ir tylioji Undinėlė,  mažoji  Coliukė,  pastumdėlis Bjaurusis ančiukas. Pro rakto skylutę į mus žvelgia  Nykštukas. Susitikti galite  ir su  karalaite iš pasakos ,,Karalaitė ant žirnio“. 1d, 2d ir 3a klasės mokiniai  balandžio 26 d. aplankė parodą, pasigrožėjo savo piešiniais, išklausė bibliotekos darbuotojos pasakojimą apie rašytoją Hansą Kristianą Anderseną, susipažino su jo pasakų knygomis.
Parodą  ,,Iš kokių mes pasakų?“ galite aplankyti Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje Gvazdikų tako bibliotekoje. Ji veikia nuo balandžio 22 d. iki gegužės 15 d.  

1d klasės mokytoja Ligita Norvilienė
2d klasės mokytoja Virginja Miltinienė
3a klasės mokytoja Asta Labanauskienė

Comments are closed.
Skip to content