Paroda „Kamuolys apvalus“

2021 m. lapkričio 10 d. Šiaulių  Gegužių progimnazijoje atidaryta paroda „Kamuolys apvalus“.  Kamuolys dažnai yra vienas iš pirmųjų vaiko žaislų. Žaisdami vaikai kamuolį ridena, nešioja, spardo, mėto. vėliau susipažįsta su įvairių kamuolių ypatybėmis bei ima domėtis sporto šakomis, kuriose žaidžiama kamuoliu.

Šioje parodoje galima susipažinti su sporto šakomis, kurios žaidžiamos kamuoliu, pamatyti įvairių dydžių, spalvų bei svorių kamuolius. Kamuoliais geranoriškai pasidalino Šiaulių sporto įstaigų, klubų treneriai. Parodoje eksponuojami 40 kamuolių.

Keli kamuoliai atkeliavo iš kitų miestų ir su savo istorija. Golbolo kamuolys yra iš Vilniaus, jį perdavė Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinės treneris Valdas Gecevičius.  Su šiuo kamuoliu treniravosi šių metų Tokijo paralimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojai, Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinės nariai. Vandensvydžio kamuolys parvežtas iš Alytaus. Šis kamuolys dalyvavo 2012 m. Londono olimpinių žaidynių vandensvydžio varžybose.

Parodą organizuoja fizinio ugdymo vyr. mokytojas Arūnas Kačerauskas

Comments are closed.
Skip to content