PARODA „VELYKINIS MARGUTIS“

Tai  kas, kad šiemet toks pavasaris vėlyvas
Ir nematyti tėviškėj pražydusių žibučių.
Tegul Velykų džiaugsmas kiekvienoj širdy bus gyvas
Su beržo šakele ir kraitele margučių.

Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir Šv. Velykų. Ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią.
Piešinių paroda „Velykinis margutis“, skirta – didžiausiai ir labiausiai laukiamai pavasario šventei. Todėl dalinamės su Jumis ne tik šventiniu džiaugsmu, bet ir Šiaulių miesto 1-4 klasių mokinių piešiniais, atidarydami mokyklos tinklapyje virtualią parodą, mokyklos Vydūno alėjoje realią parodą. Parodoje eksponuojami Medelyno, Rėkyvos, Zoknių, Romuvos, ,,Sandoros“, Gegužių progimnazijų mokinių darbai.
Džiaugiamės ir dėkojame mokytojoms, mokiniams už unikalius, savitus, spalvingus piešinius. Jų marginimas atspindi margintojo lūkesčius, o skirtingos spalvos reiškia įvairius dalykus: raudona – gyvybę, žalia – augmeniją, geltona – javus, juoda – žemę, mėlyna – dangų.
Tegu mus pasitinkanti pavasario šiluma ir spalvingi mokinukų piešinėliai suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti, o visai mokyklos bendruomenei linkime švęsti Šv. Velykas su pilna tyrumo ir vilties širdimi.

VIRTUALI PARODA

Piešinių parodą organizavo Šiaulių Gegužių progimnazijos pradinių klasių mokytojos Virginija Pastorastienė, Ingrida Strelkauskienė.
2023-04-07

Comments are closed.
Skip to content