Paroda „Velykinis margutis“

Saulė šypsosi pro langą spinduliais parėmus dangų,
Klega paukščiai, gėlės kvepia puošdamos Velykų taką.

Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai mus džiugina vis šilčiau šviečianti saulutė, žaliuojantys medžiai bei ilgėjančios dienos. Tradicinės šventės, kurias minime pavasarį, atrodo kur kas linksmesnės, o pati didžiausia ir labiausiai laukiama pavasario šventė yra Šv. Velykos.
Šiaulių miesto 1 – 4 klasių pradinukai ruošdamiesi piešinių parodai ,,Velykinis margutis“, turėjo galimybę ne tik išmėginti savo jėgas ornamentikoje, bet ir susipažinti su Velykų tradicijomis, papročiais. Tokie renginiai – itin svarbūs, siekiant išlaikyti tradicijas, papročius, nes tradicijos – mūsų tautos pagrindas.
Mokyklos tinklapio virtualioje parodoje eksponuojami ,,Saulės“ pradinės mokyklos, Jovaro, V. Kudirkos, Dainų, ,,Sandoros“, ,,Rasos“, Zoknių, Gegužių progimnazijų  mokinių  darbai. Džiaugiamės ir dėkojame mokytojoms, mokiniams už unikalius, savitus, spalvingus piešinius, kurie primena, kad grožis dažnai slypi paprastuose dalykuose.
Linkime, kad Šv. Velykos ateitų su dideliu džiaugsmu ir virpesiu širdy, atnešdamos šviesos jūsų namams, skaidrumo jūsų mintims, gėrio ir grožio jūsų darbams.
VIRTUALI PARODA
Piešinių parodą organizavo Šiaulių Gegužių progimnazijos pradinių klasių mokytojos
Virginija Pastorastienė, Laima Varnavičienė, Indra Vinickienė

Comments are closed.
Skip to content