Paroda „Velykinis margutis“

Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai mus džiugina vis šilčiau spiginanti saulutė, žaliuojantys medžiai bei ilgėjančios dienos. Tradicinės šventės, kurias minime pavasarį, atrodo kur kas linksmesnės, o pati didžiausia ir labiausiai laukiama pavasario šventė yra Šv. Velykos.  Šiaulių miesto 1 4 klasių pradinukai ruošdamiesi piešinių parodai ,,Velykinis margutis“, turėjo galimybę  ne tik išmėginti savo jėgas ornamentikoje, bet ir susipažinti su Velykų tradicijomis,  papročiais. Tokie renginiai – itin svarbūs, siekiant išlaikyti tradicijas, papročius, nes tradicijos – mūsų tautos pagrindas.

Mokyklos tinklapio virtualioje parodoje eksponuojami Juventos, Dainų, V. Kudirkos, ,,Sandoros“, Gegužių progimnazijų mokinių darbai. Džiaugiamės ir dėkojame mokytojoms, mokiniams už unikalius, savitus, spalvingus piešinius, kurie primena, kad grožis dažnai slypi paprastuose dalykuose ir linkime, kad Šv. Velykos ateitų su dideliu džiaugsmu ir virpesiu širdy, atnešdamos šviesos  jūsų namams, skaidrumo jūsų mintims, gėrio ir grožio jūsų darbams.

VIRTUALI PARODA

Piešinių parodą organizavo Šiaulių Gegužių progimnazijos pradinių klasių mokytojos Virginija Pastorastienė, Ingrida Strelkauskienė, Diana Urbonienė.

Comments are closed.
Skip to content