Prasminga viešnagė

Lapkričio 24 dieną Šiaulių „Sandoros“ progimnazija pasitiko respublikinės mokinių konferencijos-kūrybiškumo dirbtuvių „Įsimintiniausia kelionė“ dalyvius.  Renginys buvo skirtas ugdyti skirtingų gebėjimų, specialiųjų ugdymo(si) poreikių Šiaulių miesto mokyklų 3–6 kl. mokinių kūrybiškumą, saviraišką, (ne)verbalinę komunikaciją, skatinti jų socialinį aktyvumą, pozityvumą.

Kolegos, esami ir būsimi bičiuliai atvyko ne tik iš Šiaulių, bet ir kitų miestų (Kelmės, Anykščių rajono) ugdymo įstaigų.

Kol ugdytinius lydintys pedagogai buvo užsiėmę stotelėse „Skaitmeninis ugdymas: iššūkiai ir ateities perspektyva“ ir „Asmeninio tobulėjimo kelionė”, vaikams netrūko veiklos: penkios didelės dalyvių grupės pasiskirstė po penkias užimtumo stotelės, kur atliko įvairias užduotis pasikeisdami.

Šokiu išreikšti save, kurti, statyti „Lego“, skaityti pranešimus apie įsimintiniausią kelionę ir bendrauti per muziką buvo smagu –  laikas neprailgo, o gal net jo ir pritrūko.  

Mokiniai buvo apdovanoti  Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos diplomais ir prisiminimo dovanėlėmis.

Gegužių progimnazijos atstovai šioje, taip pat įsimintinoje, kelionėje buvo:

4 b klasės mokinė Urtė Chormanskytė,
4 a Matas Saunorius,
4 d Gabija Butkevičiūtė,
5 c klasės mokinė Roksana Jokubauskaitė,
5 b klasės mokinė Melita Razminaitė.

Ugdytiniams pasiruošti kūrybiškumo dirbtuvėms padėjo švietimo pagalbos specialistės (Aistė Vedeckienė, Agnė Načienė, Indrė Strelkauskienė, Jurgita Laidauskienė ir Indrė Lukošaitienė) ir 4 a klasės pradinių klasių mokytoja Aušra Adomaitienė.

Comments are closed.
Skip to content