Vasaros stovyklos III diena, 1 kl.

„Meno sodo obuoliukai“ atriedėjo į trečią stovyklos dieną.
Ką gi šiandien veikė pirmokai?
Pirmoji obuoliukų grupė „nuriedėjo“ į Saulėtekio gimnazijos laboratoriją, kur per mikroskopą stebėjo, kaip atrodo dulkių erkutės ir apžiūrėjo gyvūnų vidaus organus. Tada keliavo į naują sporto salę, kur išbandė įvairius treniruoklius. O tada dar spėjo išbandyti bėgimo takus naujame sporto aikštyne. Po pietų jau mėgavosi kvapais ir skoniais mokyklos virtuvėje kartu su mokytoja Jurgita, kur patys išsikepė „Laimės sausainukus“. O prisiragavę sausainių, dar aplankė Gvazdikų tako bibliotekoje organizuotą edukaciją „Popierinės lėlės atgimsta“.
O antroji obuoliukų grupė šiandien dalyvavo gyvenimo įgūdžių pilnoje dienoje – statė savo palapinių miestelį. Stovyklautojai įsikūrė „Paukštelių“ mieste. Kiekvienas pasistatė savo namą, pasidarė vėliavėlę su gatvės pavadinimu. O tada mokytojos pakvietė vaikus stebėti iš kokių priemonių galima pasidaryti palapinę, jei neturi pirktos prekybos centre. Pamoka išmokta! Pačių vaikų rankomis padaryta palapinė tuojau buvo apgyvendinta. Svarbiausia, kad joje buvo jauku, gera.
Po gero darbo – pramogos! Ledadienis!
O diena baigėsi dailės ir technologijų mokytojo Ilmaro apsuptyje. Kiekvienas stovyklautojas parsinešė savo sukurtą piešinį.  
Pirmokų mokytojos Aušra, Žiedūna, Alina, Ligita ir Virginija.

Comments are closed.
Skip to content