Viktorina „Žaidžiu žodžiu“

Balandžio 27-ąją Gegužių progimnazijos iniciatyva buvo surengta respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių skirtingų gebėjimų mokinių nuotolinė kalbinė viktorina „Žaidžiu žodžiu“, kurios tikslas buvo stiprinti Lietuvosbendrojo ugdymo mokyklų pagalbos mokiniui specialistų bendradarbiavimą, skatinti mokinius bendrauti ir dirbti komandoje, kūrybiškiau pažvelgti į kalbos dalykus. Iš viso dalyvavo 21 šalies mokyklos komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Pakruojo r., Panevėžio, Rokiškio r., gausus būrys Šiaulių mokyklų ir Šilutės. Mokyklų komandose galveles suko 82 mokiniai, kurie ne tik lavino savo kalbines kompetencijas, bet drąsiausieji dalinosi savo darbo vaisiais ir su už ekrano likusiais draugais.

Netrūko teigiamų emocijų ir kūrybiškumo. Juk, sutikite, tam, kad per penkias minutes sugalvotumėte 53 skirtingus žodžius taip, kaip nurodyta užduotyje, reikia ir žinių, ir sėkmės, ir gero nusiteikimo. Atsisveikinome su noru susitikti po metų.

Gegužių progimnazijos komanda – 4 e klasės mokiniai Deividas Pličas, Vilius Černiauskas, Rokas Skučkov – bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą ir kartu su visais nutarė, kad svarbiausias laimėjimas – smagiai praleistas laikas kartu.

Ruošė mokytojos: Aistė Vedeckienė, specialioji pedagogė, Virginija Pastorastienė, 4e kl. mokytoja, Agnė Načienė, logopedė ir Indrė Lukošaitienė, specialioji pedagogė. Meninės viktorinos daliai mokinius paruošė Daiva Virakienė ir Raimonda Janulienė.

Comments are closed.
Skip to content