4 kl. mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 9 dieną Gegužių progimnazijos ketvirtokai paskutinį kartą pamojavo savo pirmosioms mokytojoms, paskutinį kartą pasimatavo savo suolą, kėdę, paskutinį kartą išbandė lentą ir skubėjo mokyklos aikštėn švęsti mokslo metų pabaigos 🎉

Šventė prasidėjo kryptingo meninio dailės ugdymo ir dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbų paroda. Vaikai išdidžiai nešini savo paveikslais žengė į aikštę, pristatydami savo bandymų ir atradimų kūrinius. Šiuos vaikus lydėjo jų pirmosios mokytojos.

Sveikindama visus susirinkusiuosius, mokyklos direktorė Silvija Baranauskienė linkėjo kiekvienam atrasti raktą į širdį, į gyvenimo sėkmę, atrakinti visas duris į laimę. Pavaduotoja Lina Lušienė išdidžiai skelbė pradinės mokyklos baigimo pažymėjimo įsakymo numerį, džiaugėsi ūgtelėjusiais vaikais, kai kurie pasirodė lygūs su savo mokytojomis. 4 kl. Dailės skyriaus mokiniams buvo įteikti Lietuvos Respublikos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Dailės mokyklos direktorius Petras Slonksnis džiaugėsi mūsų mokyklos kūrybiškais, smagiais ir spalvų gamoje nepasiklystančiais mokiniais.

Comments are closed.