4 kl. mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 9 dieną Gegužių progimnazijos ketvirtokai paskutinį kartą pamojavo savo pirmosioms mokytojoms, paskutinį kartą pasimatavo savo suolą, kėdę, paskutinį kartą išbandė lentą ir skubėjo mokyklos aikštėn švęsti mokslo metų pabaigos 🎉

Šventė prasidėjo kryptingo meninio dailės ugdymo ir dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbų paroda. Vaikai išdidžiai nešini savo paveikslais žengė į aikštę, pristatydami savo bandymų ir atradimų kūrinius. Šiuos vaikus lydėjo jų pirmosios mokytojos.

Sveikindama visus susirinkusiuosius, mokyklos direktorė Silvija Baranauskienė linkėjo kiekvienam atrasti raktą į širdį, į gyvenimo sėkmę, atrakinti visas duris į laimę. Pavaduotoja Lina Lušienė išdidžiai skelbė pradinės mokyklos baigimo pažymėjimo įsakymo numerį, džiaugėsi ūgtelėjusiais vaikais, kai kurie pasirodė lygūs su savo mokytojomis. 4 kl. Dailės skyriaus mokiniams buvo įteikti Lietuvos Respublikos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Dailės mokyklos direktorius Petras Slonksnis džiaugėsi mūsų mokyklos kūrybiškais, smagiais ir spalvų gamoje nepasiklystančiais mokiniais.

Comments are closed.
Skip to content