Filosofijos dienos sutiktuvės

Lapkričio trečiąjį ketvirtadienį pasaulyje minima Filosofijos diena.

Mūsų mokyklos ETHOS klubas jau III – ąjį kartą organizavo Šiaulių m. mokinių filosofijos dienos sutiktuves  „Mano keliai link išminties…“ miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriuje.

III – oji Filosofijos konferencija skirta Gegužių progimnazijos 50-ąjam jubiliejui paminėti.

Džiugino mokinių pranešimų temų įvairovė, mąstymo brandumas: „Vydūnas – tautos ir mano įkvėpėjas“, „Draugystė su savimi“, „Etikos pamokos – įkvėpimo šaltinis…“, „Mintys padedančios augti“, „Esu vyriausia sesuo 4 vaikų šeimoje, tai didžiausia patirties ir išminties mokykla…“ ir kt. Konferencijos metu vyravusi jauki, nuoširdi atmosfera, skatino mokinius atvirai išsakyti mintis, mėgautis bendryste, tobulinti viešo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius.

Dėkojame Gegužių progimnazijos direktoriaus pavaduotojai Redai Zalogienei už įkvepiantį sveikinimą, pagyrimus ir padėką konferencijos dalyviams ir organizatoriams, kad buvo suteikta unikali galimybė dalyvauti konferencijoje – mokinių pamokoje, kurie puikiai pristatė savo požiūrį į vertybes, tobulėjimą, lavino SEU kompetencijas ir kritinį mąstymą.

Kaip pastebėjo Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja R. Matulevičiūtė, kuri jau trečią kartą priima jaukiuose bibliotekos patalpose konferencijos dalyvius – šios konferencijos lavina mokinių kūrybingumą, oratorinį ir scenos meną, įgyjamos naujos patirtys.

Dėkojame Filosofijos konferencijos „Mano keliai link išminties…“ pranešėjams: A. Astrauskaitei (Šiaulių Lieporių gimnazija), A. Ilgauskaitei, S. Račkauskaitei (Šiaulių Salduvės progimnazija, mokinius konsultavo – etikos mokytoja N. Balaščenkovai), M. Gineitytei, J. Mickūnui, N. Šidlauskui, A. Milukaitei, S. Šimaitytei, A. Žolpytei, R. Kundrotaitei, A. Kuizinaitei (Šiaulių Gegužių progimnazijos ETHOS klubiečiai, mokinius konsultavo – etikos mokytoja I.Zazienė).
Plačiau: www.svietimonaujienos.lt

Informaciją paruošė – Ilona Zazienė, Šiaulių Gegužių progimnazijos etikos mokytoja, ETHOS klubo vadovė

Linkėjimai ETHOS klubiečių vardu – Ilona Zazienė, klubo vadovė, pranešėjų konsultantė

Comments are closed.
Skip to content