2021 m. SPINDULIAI, ALUMNI premijos

ĮTEIKTOS 2021 METŲ SPINDULIŲ NOMINACIJOS, ALUMNI PREMIJOS

Gruodžio 13 d. Gegužių progimnazijoje vyko virtuali Tarptautinės Šviesos dienos šventė „2021 m. SPINDULYS“, kaip ir kasmet pakvietusi ne tik paminėti išskirtinę dieną, bet ir apdovanoti bei pagerbti  žmones, kurie šiais metais šviesos išdalino daugiausiai.

Renginio pradžioje mokyklos direktorė S. Baranauskienė pasidžiaugė prieš 3 metus kilusia nuostabia idėja – padėkoti bendruomenės nariams už jų skleidžiamą širdies šviesą, paskatinti siekti savo svajonės. Kalbėdama apie šios didingos dienos prasmę akcentavo amžinąsias vertybes, kurių siekimas yra gyvenimo prasmė. Dešimt pagrindinių vertybių, išrinktos mūsų mokyklos bendruomenės matymu, jau ne vienerius metus puošia mokyklos laiptus. Šioms vertybėms skirtas ir parengtas 2022 metų kalendorius. Jame sudėtos mokinių, mokytojų, žymių žmonių mintys apie Laimę, Laisvę, Sąžiningumą, Pagarbą, Ištikimybę, Išmintį, Draugiškumą, Šeimą, Sveikatą, Meilę. S. Baranauskienė su džiaugsmu pranešė, kad Kalendorius ir sukurtas meno kūrinys bus skirtas kiekvienam metų Spinduliui. Direktorė S. Baranauskienė pristatė E. H. Porter knygą „Poliana“ (Pagrindinė veikėja, maža mergaitė, išmokyta tėvelio, žaidžia Džiaugsmo žaidimą, kuris net sunkiausiose situacijose jai leidžia matyti pozityvius dalykus), renginio vedėjų lūpomis nuskambėjo Just. Marcinkevičiaus mintis, kad „Visada žemėje per mažai gerų žodžių – meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių“.

Renginio metu pasirodė folkloro ansamblis „Gasužis“, tautinių šokių kolektyvai „Juostinas“ bei „Upynikė“, šokio studijos „Karuselė“ ir „Iliuzija“, jaunučių choras „Strazdanėlės“, vokalinis ansamblis „La-Fa“.

Šventės pabaigoje žiūrovams buvo padovanota muzikinio spektaklio „Z karta“ premjera. Spektaklį, kviečiantį pamąstyti apie „virtualaus“ jaunimo vertybes, bendravimą, santykius su mokytojais bei tėvais, sukūrė Raimonda Janulienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, muzikos mokytoja, kartu su 7c klasės mokiniais.

Įteiktos aštuonios 2021 metų Spindulių nominacijos. Plačiau…

2019 m. Alumni premija įsteigta buvusių mokinių Rasos ir Ryčio Zalogų bei Tomo Serafinavičiaus iniciatyva, kasmet jų ir kitų mokyklos alumnų dėka premijoms skiriamos lėšos. 2021 m. įteiktos septynios ALUMNI vardo premijos mokiniams.

Tegul būna šviesu mūsų namuose, tesklinda šviesa visomis kryptimis, pasiekia kiekvieną iš mūsų. Su Tarptautine Šviesos diena!

Comments are closed.
Skip to content