„Mano draugas – Drakonas“

ŠALIES PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ IR LOPŠELIŲ-DARŽELIŲ VAIKŲ PIEŠINIŲ PARODA-KONKURSAS IR EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „MAŽIEJI MENININKAI“

2024 m. balandžio 11 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko šalies pradinių klasių mokinių ir lopšelių–darželių vaikų piešinių parodos–konkurso „Mažieji menininkai“ atidarymas progimnazijos „Meno sodo“ alėjoje ir edukacinis užsiėmimas ,,Mano draugas – Drakonas“.

Piešinių parodai – konkursui mokinius ruošė ir darbus atsiuntė mokytojai iš Kėdainių, Šakių rajono, Meškuičių ir Šiaulių ugdymo įstaigų. Mažieji menininkai buvo skatinami kurti ir meninėmis priemonėmis išreikšti suvokimą bei pojūčius tema ,,Mano draugas – Drakonas“. Komisija rinko I, II, III vietų nugalėtojus ir laureatus, kurie buvo pakviesti atvykti į edukacinį užsiėmimą Gegužių progimnazijoje. Edukacijos metu, pažiūrėję filmuotą mikro pasaulių medžiagą, vaikai ir jų mokytojai kūrė fraktalines kompozicijas, kuriose bandė įžvelgti kažką panašaus į metų simbolį Drakoną arba sukurti asmeninę fantastinę būtybę.

Organizatorės Aušra Tupikė ir Aušra Lučinskienė.

Comments are closed.
Skip to content