Mažos sėklytės keliu

Ar gali mažas augalo daigelis puoselėti draugystę?  Pasirodo, taip. Mokinių stebimas virsmas iš sėklos į augalą gali suteikti ne tik pasaulio pažinimo žinių, bet ir tapti vaikiškos draugystės ir bendradarbiavimo simboliu.

Balandžio mėnesį 4c klasės mokiniai, patariami klasės mokytojos Alinos Marcinkienės, pasėjo ir beveik du mėnesius puoselėjo ir  stebėjo mažos sėklytės kelią iki gražaus nasturtos daigo. Šiandien, birželio pirmąją, savo augalėlius perdavė 4a klasės draugams, kurie, padedami aplinkos darbuotojų Almos Korsakienės ir Sigutės Michličenko, pasodino juos ir pasižadėjo toliau jais rūpintis vasaros mėnesiais.

Simboliška, kad birželio pirmąją, daugybei pasaulio šalių minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir suaugusiesiems prisimenant savo pareigas mažiesiems, mūsų mokyklos ketvirtokai įsipareigojo saugoti ir rūpintis liaunu daigeliu, padėti jam augti, tvirtėti ir rugsėjo pirmąją, visiems sugrįžus iš vasaros atostogų, pasidžiaugti nasturtų dovanotais žiedais.

Džiaugiamės, kad apie šią akciją šiandien sužinos ir bendraamžiai iš Ispanijos, Bulgarijos, Italijos, Graikijos, Čekijos, Kipro – Erasmus+ projekto „Shatter the Grey“ partneriai. Mažos sėklytės kelias nuneš žinią, kad Lietuvoje, Gegužių progimnazijoje, mokosi draugiški, rūpestingi ir atsakingi vaikai.

Mokytojos Alina Marcinkienė, Aušra Adomaitienė, Aistė Vedeckienė

2023-06-01

Comments are closed.
Skip to content