Mokinių vasaros stovykla

2023 m. birželio 7 d. Gegužių progimnazijoje savo veiklą pradėjo 1-3 kl. mokinių vasaros stovykla „Meno sodo obuoliukai“. Kviečiame pasidžiaugti 1 dienos įspūdžiais.

1-okų būrys – Gegužių drugeliai
Stovyklos atidarymo šventė prasidėjo mokyklos kiemelyje. Šokio mokytoja Daiva (ačiū jai) pravedė puikią šokių fiestą. Po jos vaikai piešė savo emblemą, sugalvojo būrio pavadinimą – Gegužių drugeliai. Nupiešta būrio vėliava, apsilankyta pas anglų mokytoją Dalią svečiuose, gamtos viktorina su Dzingučiu. Ir burbulai…. Smagi ir įdomi pirmoji diena!  Mokytojos Ingrida S. ir Virginija M.

2-okų būrys – Pelėdžiukai
„Pelėdžiukai“ džiaugėsi vasaros stovyklos ,,Meno sodo obuoliukai“ atidarymu. Šokių mokytoja Daiva pakvietė jungtis į bendrą šokį, kuris suteikė puikią nuotaiką. Stovyklautojai rinko grupės pavadinimą, piešė plakatą, emblemas. Po pietų pynėme draugystės apyrankes. Mokytojos N. Gabrielaitienė, A. Labanauskienė.

2-okų būrys – Saulės vaikai
1-a stovyklos ,, Meno sodo obuoliukai” diena  prasidėjo linksmais šokiais, kuriuos mokė mokytoja Daiva mokyklos vidiniame kiemelyje. Po jų 2c ir 2d mokinukai kūrė vėliavą, emblemas bei sugalvojo būrio pavadinimą – ,,Saulės vaikai”. Mažieji stovyklautojai smagiai muzikavo balionais su muzikos mokytoja Vaiva. Dieną nuotaikingai  užbaigėme komandos stiprinimo žaidimu ,“Saulės vaikai-puikūs tikrai!“

Informaciją parengė mokytojos Aušra K. ir Edita M.

3-okų būrys – 3a ir 3b
Pirmoji stovyklos diena 3a ir 3 b klasės mokiniams.

Per devyniolika metų Mokslo festivalis tapo didžiausiu mokslo populiarinimo renginiu Lietuvoje. Norima, kad jaunieji lankytojai ne tik sužinoti apie naujausias mokslo ir technologijų tendencijas, bet ir patys galėtų tas technologijas išbandyti.
Pirmoji edukacija ,,Automobilių konstravimas: kuris nuvažiuos toliau?“ Mokiniai pagal pateiktą instrukciją konstravo automobilio modelį. Tyrė, nuo ko priklauso automobilio nuvažiuojamas atstumas.
Antroji edukacija ,,Erdvinės pieštukinės konstravimas“. Mokiniai konstravo naudodami įvairias medžiagas ir priemones. Susipažino su apdirbimo būdais, klijavimo principais.
Edukacijų veiklos vaikus įtraukė, sudomino. Jos skatino mąstyti, kurti, daryti išvadas.
Mokytojos A. Tupikė, I. Vinickienė, A. Vedeckienė

3-okų būrys – Gegužiukai
,,Gegužiukų“ būrio (3c ir 3d kl.) vaikai trečiadienį vyko į Šiaulių Dailės galeriją, kur dalyvavo edukacijoje ,,Kūrybinės grafikos dirbtuvės”. Vaikai susipažino su grafikos meno įvairove, galimybėmis ir susikūrė savo grafikos atspaudus. Po užsiėmimo eidami centriniu miesto bulvaru, Vilniaus g., ieškojo kamerinių gatvės meno kūrinių grindinyje, o suradę klausėsi istorijų.
Grįžę į mokyklą, mažieji stovyklautojai sukūrė būrio pavadinimą, plakatą ir šūkį.
,,Gegužiukų” būrio vadovės Rozita J. ir Rosita K.

Comments are closed.
Skip to content