2-a mokinių stovyklos diena

Vaikų vasaros stovyklos „Meno sodo obuoliukai” II diena, 2023-06-08

1-okų būrys – Gegužių drugeliai
Antroji stovyklos diena Gegužių drugeliams prasidėjo mokyklos sporto aikštyne. Čia pirmokų laukė fizinio lavinimo treneriai Giedrė, Arūnas ir Kęstutis. Stovyklautojai išbandė įvairius žaidimus, sporto šakas, įveikė kliūtį virš įsivaizduojamos upės, žaidė stalo žaidimus, dalyvavo vandens mūšyje. Visiems laaaaabai patiko ši sporto diena. Papietavę stovyklautojai pynė draugystės apyrankes, žaidė žaidimą ,,Pasveikink draugą“. Po to apsilankė mokyklos bibliotekoje. Čia jų laukė bibliotekininkė Edita ir popietė ,,Knygų labirintai“. Vaikai minė mįsles, spėjo knygų pavadinimus, pasakojo apie mėgstamas knygas. Taip praėjo dar viena įdomi ir linksma diena stovykloje ,,Meno sodo obuoliukai“. L.Varnavičienė ir V.Miltinienė

2-okų būrys – Pelėdžiukai
2 a ir b kl. būrys žino, kad sportas – sveikata! Tad antrą stovyklos dieną pradėjo sportuodami. Įdomios užduotys padėjo pasitikrinti pusiausvyrą, koordinaciją, taiklumą, dėmesio koncentraciją ir kitus fizinio pasirengimo įgūdžius. Daug puikių emocijų suteikė žaidimas „Vandens karas“. Stovyklautojai savo žinias pasitikrino dalyvaudami viktorinoje „Mįslių paslaptys“. Žaisdami stalo žaidimus tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

2-okų būrys – Saulės vaikai
2c ir d kl. mokiniai  2-ąją dieną pradėjo linksmindamiesi mokyklos stadione. Juos subūrė bendrai veiklai fizinio lavinimo  mokytojai Giedrė, Arūnas ir Kęstutis. Vaikai sportavo naudodami įvairias priemones: skraidino maišelius, mėtė skaidančias lėkštes, rinko taškus mėtydami spalvingus kamuoliukus, numušdami kuolelius, linksmai žaidė badmintoną. Linksmybes vainikavo žaidimai su vandens šaudyklėmis. Papietavę stovyklautojai ėmėsi kūrybinės veiklos – lipdė plastilino lėlių teatrą. Su džiaugsmu pademonstravo savo draugams.
Praėjo dar viena diena kupina puikių įspūdžių. Informaciją parengė mokytojos Edita ir Aušra.

3-okų būrys – Jaunieji tyrinėtojai
Žemės menu vadinami kūriniai, sukurti naudojant tik natūralias medžiagas, – tai gali būti smėlis, žvyras, molis, šakos, lapai, medžiai, akmenys. Stovyklautojos kūrė darbus nepakenkdamos gamtai, neardydamos to, kas būdinga konkrečiai vietovei.
Po kūrybinio darbo atsigaivino šaltais kokteiliais. Džiaugėsi miesto aikštės šokančiu fontanu.
3a ir b kl. mokytojos A. Tupikė, I. Vinickienė

3-okų būrys – Gegužiukai
Antrąją dieną stovyklautojai lankėsi Šiaulių techninės kūrybos centre, kur dalyvavo edukacijoje ,,Interjero dizainerio profesija: interjero detalės kūrimas“. Vaikai susipažino su interjero dizainerio profesija ir pasigamino rėmelį nuotraukai.
Po edukacijos aplankėme paminklą, skirtą šviesuoliui, pedagogui, vadovėlių mokykloms autoriui Jonui Murkai. Vaikai pastebėjo, kad skulptūros pagrindas – knyga, simbolizuojanti žinių šaltinį, iš kurio išauga medis. Jo viršuje įsikūręs juodas rutulys, pro kurį besiskverbiantys spinduliai mena šviesą.
Tada ,,Gegužiukų” būrys iškeliavo į Talkšos ežero pakrantę prie ,,Geležinės lapės”. Vaikai ieškojo, kūrė ir fotografavo gamtos vaizdus savo rėmelio nuotraukai.
3c ir d kl. mokytojos Rosita, Rozita ir Aistė

Comments are closed.
Skip to content